ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

تلگرام ضد فیلتر (بلاک چین) چه زمانی عرضه میشود؟

Screenshot (1934)

تلگرام ضد فیلتر (بلاک چین) چه زمانی عرضه میشود؟

 

تلگرام ضد فیلتر (بلاک چین) چه زمانی عرضه میشود؟
تلگرام ضد فیلتر (بلاک چین) چه زمانی عرضه میشود؟

 

با سلام و وقت بخیر خدمت  کاربران پی سی کوئست.

اخبار ضد نقیض زیادی از زمان انتشار تلگرام TON یا تلگرام ضد فیلتر به گوش میرسد.در اولین روز های فیلتر تلگرام در کشور حتی سخن از انتشار 72 ساعته ی این نسخه هم شده بود که محقق نشد.

نکته ی جالب توجه دیگر در این زمینه سکوت پاول دروف میباشد.این در حالیست که سازنده ی تلگرام حتی به فیلتر شدن یک کانال بزرگ داخلی (هنگام شلوغی های 4 ماه پیش) هم در توییتر واکنش نشان داده بود.

اما خبر خوبی که میتوانیم به شما کاربران دهیم خبر یک سایت معروف در این زمینه است.  www.iserico.com سایتی معتبر است که شمارش معکوس app هایی که به زودی منتشر میشوند را در سایت خود قرار میدهد.

به خصوص برنامه هایی که حالت تحقیقاتی دارند.این سایتِ نسبتا معتبر زمان عرضه ی telegram open network یا به اصطلاح (telegram ton)  را 11 روز و 14 ساعت دیگر اعلام کرده است(از تاریخ انتشار این مطلب یعنی 30 اردیبهشت).

تلگرام TON نسخه ی غیر قابل فیلتر تلگرام خواهد بود که در بستر بلاک چین عرضه خواهد شد.

این خبر را نیز نمیتوان قطعی دانست، چرا عبارت NOT CONFIRMED دراین سایت که زیر اسم تلگرام درج شده به معنای ((تایید نشده)) میباشد که خبر از غیر رسمی بودن این تاریخ میدهد.

در هر صورت امیدواریم این نسخه هرچی زودتر ارائه شود چرا که شرایط فعلی از خیلی جهت ها شرایط خوبی نیست.

به عنوان مثال در گوشی هر کاربری در حال حاضر چندین نسخه فیلتر شکن نصب شده  است چرا که فیلتر شکن ها از شایع ترین راه های نفوذ بد افزار به گوشی ها هستند و همچنین تاثیرات مخربی بر روی جوانان و نوجوانان دارند.

سربلند و پیروز باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!