ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

Telepado جایگزینی مناسب برای تلگرام

telepado جایگزینی مناسب برای تلگرام

Telepado جایگزینی مناسب برای تلگرام

telepado جایگزینی مناسب برای تلگرام
telepado جایگزینی مناسب برای تلگرام

سلام و وقت بخیر مجدد خدمت شما کاربران گرامی پی سی کوئست.مثل همیشه تلگرام سر تیتر اخبار مهمی شده اما اینبار به دلیل فیلتر که در مطالب قبل به آن اشاره شد.

پس از کش و قوس های فراوان فیلترینگ تلگرام در ایران توسط اپراتور های موبایل آغاز شد.هم اکنون استفاده از تلگرام با اینترنت سیمکارت ممکن نیست.پورت بسیاری از فیلتر شکن ها و پروکسی های آماده ی تلگرام نیز بسته شده است.

در حال حاضر برای بسیاری از کاربرانی که اینترنت ثابت ندارند استفاده از تلگرام ممکن نیست.

در عصر دیجتالی شدن ارتباطات فیلتر کمی مضحک به نظر میرسد! بنابراین اگر کاربر اینترنت سیمکارت باشید دنبال جایگزینی مناسب هستید!. در مطلب جداگانه به امنیت نه چندان بالای پیام رسان های داخلی خواهیم پرداخت.در این مطلب اما قصد معرفی پیام رسانی جدید به اسم telepado را داریم که البته داخلی نیست.


تلپادو ،اهل جزایر وریریجین بریتانیا، فقط در اسم شبیه تلگرام نیست. این برنامه از نظر امکانات و محیط کاملا شبیه تلگرام است.

اگر نو ظهور بودن این برنامه را نیز در نظر بگیریم باید امتیاز خوبی به آن داد.قابلیت هایی مثل نشست های فعال،تماس تصویری و صوتی،سرعتی بسیار خوب،ویرایش پیام ها،گروه و کانال،ایموجی و استیکر و… میتواند تلپادو را همانند تلگرام محبوب کند.

بررسی هایی که انجام شد نشان دهنده ی آن است که سرور تلپادو در آمریکا مستقر است.در سایت تلپادو هم سخنی از نوع encryption به میان نیامده اما گفته شده (امنیت برای ما بسیار جدی است اما باید بدانید در دنیای مجازی امنیت هرگز 100 درصد تضمین شده نیست) که صد البته سخنی بسیار بجاست.

تلپادو همانند تلگرام در نسخه ی مختلف Android ، Ios ، Mac و Windows ارائه شده است که میتوانید از جعبه ی دانلود دریافت کنید.

در انتها بار دیگر تاکید داریم تلپادو پیام رسانی خارجی و مشابه تلگرام است که در صورت ادامه ی فیلترینگ تلگرام میتواند جایگزین بسیار مناسبی برای آن باشد.در مطالبی جداگانه به آموزش استفاده از این نرم افزار و بررسی دقیق امنیت این نرم افزار خواهیم پرداخت.

دانلود نسخه ی ویندوز
دانلود نسخه ی اندروید
دانلود نسخه ی mac
دانلود نسخه ی ios

سربلند و پیروز باشید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!