ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

نداشتن صدا در ویس های ارسالی تلگرام

نداشتن صدا در ویس های ارسالی تلگرام

نداشتن صدا در ویس های ارسالی تلگرام

نداشتن صدا در ویس های ارسالی تلگرام
نداشتن صدا در ویس های ارسالی تلگرام

از مشکلاتی که کاربران تلگرامی با آن مواجه میشوند نداشتن صدا در ویس هایی است که ارسال میکنند! زمانی که کاربر دست خود را برروی آیکون میکرفون نگه میدارد تلگرام عملیات ضبط کردن را انجام داده و ویس ارسال میشود اما صدایی ضبط نشده است این مشکل دو علت دارد.

1- مشکل سخت افزاری: یعنی میکروفون گوشی یا تب لت شما خراب بوده و قادر به ضبط صدا نیست برای اطمینان از سالم بودن میکروفون خود کافیست یک تماس برقرار کنید اگر صدای شما برای طرف مقابل رفت میکروفون سالم بوده و مشکل سخت افزاری منتفی است.

2- قطع بودن Voice Volume در اندروید!! شاید خیلی از کاربران تصور کنند که تنها صدای گوشی را میتوان کم و زیاد نمود اما بدی نیست بدانید که میزان صدای میکروفون نیز قابل تنظیم است و اگر شما نمی توانید ویسی ارسال کنید احتمالا ویس ولوم شما قطع شده است برای رفع این مشکل برنامه کم حجم و کاربردی Audio Manager میتواند مشکل را رفع نماید این قابلیت به صورت پیش فرض در اندروید وجود ندارد.

در این برنامه همانطور که در تصویر مشاهده میکنید یک لیست کامل برای مدیریت و تنظیم صدا وجود دارد گزینه آخر جهت تنظیم  Voice Volume میباشد کافیست زبانه آن را به سمت راست بکشید تا صدا بر روی حداکثر قرار گیرد و مشکل ضبط صدا حل شود.

Untitled-1

برای دانلود این برنامه از جعبه دانلود اقدام کنید.

دیدگاه ها

  • محمد ژوئن 6, 2019 :: 22:52
    0 0

    ممنون مفید بود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!