ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

اندرویدی ها برنامه هایشان را مستقیما از جستجوگر دانلود کنند!!

Google-Play-Store-4-0-26

امروز یک خبر به خصوص برای شما کاربران اندرویدی پی سی کوئست داریم و آن هم این است که به زودی می توانید شاهد یک تحول بزرگ در موتور جستجو گر گوگل باشید و با این تحول یک امکان جدید به جستجوی گوگل اصافه خواهد شد ..

با ادامه این مطلب همراه ما باشید …

Google-Play-Store-4-0-26

شرکت بزرگ گوگل هم اکنون در حال آزمایشاتی بر روی سیستم عامل اندروید برای افزودن یک ویژگی جدید برای کاربران اندرویدی است.این ویژگی این اکان را فراهم میکند که کاربران پس از جستجو در موتور جستجوگر گوگل بلافاصله به طور مستقیم برنامه ها ی مورد نظر خود را نصب کنند و دیگر نیازی نیست که وارد گوگل پلی شوید و باز هم منتظر لود شدن آن و وقفه شوید …

ظاهر منحصر به فرد آن همان گونه که گوگل پلی بود خواهد وبد یعنی هنگام کلیک بر روی برنامه یک پنجره کوچک باز خواهد شد و منتظر اجازه کاربر جهت نصب باقی خواهد ماند و پس از دریافت اجازه های لازم دانلود و نصب آغاز خواهد شد.Capture17

این ویژگی تنها برای نرم افزار های گوگل خواهد بود و حتی مرورگر کروم هم این قابلیت را نخواهد داشت و همخوانی ندارد.

این اولین بار است که در دنیای تکنولوژی این ویژگی تولید خواهد د که فرد می تواند مستقیما از صفحه موتور جستجوگر نرم افزار مورد نظر خود را دانلود کند.

لازم به ذکر است که شرکت معتبر ساکن مانتین ویو در مورد این ویژگی در آینده مرورگرهای اسمارت فون مانند کروم و سافاری اضافه خواهد شد یا نه هیچ حرفی نزده است. اما اگر این ویژگی جدید حتی به طور اختصاصی برای کاربران اندروید باشد باید گوگل طرحی را در پیش بگیرد تا موتور جستجوگر مرورگر های اختصاصی خود را در گستره ی بزرگتری از اندرویدی ها نصب نماید تا تمامی آن ها را تحت پوشش قرار دهد تا آن ها نیز از این ویژگی ها بهره ببرند.

البته این یک شانس هم به حساب خواهد آمد چون کاربران زمان بیشتری را جهت دانلود نرم افزار های مورد نیاز خد در موتور جستجوگر گوگل صرف خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!