ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

Uninstall چند برنامه همزمان در ویندوز 8

Unistal چند برنامه همزمان در ویندوز 8

همیشه گفته می شود تکنولوژی باعث راحتی افراد است.هر روزه امکانات و وسایل جدیدی برای رفاه بیشتر مردم ساخته می شود.مایکروسافت نیز از غافله عقب نمانده است و با ارائه نسخه های جدید ویندوز توانسته است نظر بسیاری از کاربران را جلب کند. یکی از این تازه های تکنولوژی ویندوز 8 می باشد. امروز قصد داریم در مورد همین ویندوز ترفندی دیگر را به شما آموزش دهیم.

Uninstall چند برنامه همزمان در ویندوز 8
Uninstall چند برنامه همزمان در ویندوز 8

همیشه مشکل آنیستال کردن برنامه های زیاد بر روی ویندوز زمان بر بوده است و کاربر مجبور خواهد بود که به صورت تک تک برنامه ها را Uninstall کند. البته تنها این موضوع نیست بلکه نیاز به ریستارت بعد از Uninstall هر برنامه، باز خودش صبری عظیم می خواهد که باعث هدر رفتن وقت می شود.

ترفند ما امروز این است که بتوانید به راحتی چندین برنامه را هم زمان Uninstall کنید و هدر رفت وقت را به راحتی فراموش کنید.تنها نیاز است برای انجام این کار به قسمت برنامه ها رفته و آیکون های کاشی مانند را مارک دار کرده و با راست کلیک بر روی آن ها گزینه های پایین صفحه را مشاهده کرد.یکی از این گزینه ها طبق عکس بالا Uninstall می باشد. با کلیک بر روی گزینه مورد نظر تمامی موارد مارک شده پاک خواهند شد و تمام

امیدوارم از ترفند مورد نظر لذت کافی را برده باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!