ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

ترکیب های لمسی مخفی آیفون – 3

7

سلامی دوباره خدمت پی سی کوئستی های عزیز.

در مطلب بعدی از مجموعه مطالب ترکیب های لمسی مخفی آیفون با پی سی کوئست همراه باشید تا از بهترین و کاربردی ترین چند لمسی های آیفون و آیپد بهره مند شوید.

۶ زوم کردن در فیلم

همه برای زوم کردن در تصاویر و برگشتن به حالت اولیه از ترکیب استفاده از دو انگشت و کشیدن دو انگشت به سمت هم (Pinch) و دور کردن دو انگشت از هم  (Spread) استفاده می کنند اما …

برای شما مطلب جدیدی به همراه آورده ایم.

شما کاربران گرامی می‌توانید با دور کردن دو انگشت از یکدیگر و نیشگون گرفتن ویدیوی درحال پخش، فیلم مورد نظر خودتان را به حالت بزرگنمایی و یا به حالت اولیه باز گردانید.

 7

۷کار با قابلیت  Scrubbing

اسکرابینگ (Scrubbing) چیست ؟

آیا ازآن استفاده کرده اید؟ می دانید چه کاربردی دارد؟

چه کاربردی دارد؟

پی سی کوئستی ها ،به خاطر داشته باشید که دردو نرم‌افزار Music یا  Podcasts، می‌توان باکشیدن انگشت خود  بر روی خط عمودی قرمز رنگ موجود در(Timeline)  به طرف چپ یا راست ، به یک نقطه‌ی زمانی در پادکست یا آهنگی که درحال پخش است،منتقل شوید. این حرکت همان اسکرابینگ است.

اما برای سرعت عملکرد این قابلیت کافی است روی نوار زمان را یک بار لمس کنید و سپس برای استفاده از سرعت بالا دست خود را به سمت بالای صفحه و برای استفاده از سرعت پایین این قابلیت دست خود را به سمت پایین صفحه بکشید.

8

با دائمی کردن کشیدن ها ،  اسکرابینگ دارای یک چهارم سرعت رو به بالا و پایین خواهد بود خواهد بود.

اما برای اینکه سرعت تغییر نکند و اسکرابینگ ادامه داشته باشد انگشت خود را از صفحه برندارید و به سمت جلو یا عقب ببرید تا به زمان مورد نظر منتقل شوید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!