ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

تست قابلیت بازکردن صفحات وب و جستجوی تصاویر در واتس اپ

تست قابلیت بازکردن صفحات وب و جستجوی تصاویر در واتس آپ (۱)

تست قابلیت بازکردن صفحات وب و جستجوی تصاویر در واتس اپ

واتس آپ مانند تمام شرکت های دیگر ویژگی های جدید خود را قبل از انتشار برای کاربران در نسخه بتا ارائه می کند، تا بتواند با تست کردن آن در میان محدودی از کابران مفید بودن یا غیر لازم بودن آپدیت ها را بررسی کند.

دو ویژگی جدید که واتس آپ در حال تست و بررسی آن می باشد مشاهده صفحات وب در داخل برنامه بدون خروج از محیط برنامه واتس آپ می باشد، مانند همان کاری که در مسنجر تلگرام شاهدش هستیم یکی دیگر از آپدیت های که در حال تست کردن آن است قابلیت جستجو از روی تصاویر می باشد.

همان طور که از نام آن پیدا است مرورگر داخل برنامه این امکان را به شما می دهد که صفحات وب را از طریق برنامه واتس آپ مشاهده کنید. بدین صورت دیگر نیاز نیست محیط برنامه را ترک کنید. البته ذکر این نکته ضروری است که در هنگام استفاده از این ویژگی نمی توانید از صفحه وب باز شده عکس بگیرید.

تست قابلیت بازکردن صفحات وب و جستجوی تصاویر در واتس اپ

ویژگی دیگری که که واتس آپ در حال تست آن می باشد جستجوی عکس می باشد. این ویژگی به شما اجازه می دهد که تصویری را که در چت های خود دریافت می کنید آن را در گوگل برای واقعی بودن یا غیر واقعی بودن عکس جستجو نمایید. این ویژگی بسیار کار آمد می باشد و کمک می کند که از بازنشر اخبار جعلی و کاذب جلوگیری شود مخصوصا در کشورهایی مثل هند که در آن از برنامه های شبکه اجتماعی به صورت گسترده برای نشر اطلاعات غلط استفاده می شود.

تست قابلیت بازکردن صفحات وب و جستجوی تصاویر در واتس اپ

هر دوی این ویژگی در حالت بتا قرار دارند و هنوز برای تمام کابران ارائه نشده است و هیچ خبری هم از سوی واتس آپ وجود ندارد که این آپدیت ها را چه زمان در اخیتار کاربران قرار می دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!