ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

مشکلات جزیی گوشی خود را به راحتی حل کنید – قسمت هشتم

Android Settings

سلامی گرم خدمت شما کاربران سایت پی سی کوئست

امروز در ادامه آموزش های مربوط به مشکلات گوشی های هوشمند در رابطه با مشکلات مربوط به ارتباطات صحبت هایی شده و آموزش هایی ارائه خواهد شد.

با ما همراه باشید…

روشن نشدن اتصالات

اگر با مشکلات ارتباطی جزیی مانند روشن نشدن وای فای ، روشن نشدن دیتای گوشی، بلوتوث و از این قبیل ارتباطات روبرو شدید کافی است یکی از دو راه زیر را امتحان کنید…

البته باید گفت که این مشکل اغلب در رام های کاستوم گوشی زمانی پیش می آید که شما قصد تغییر در نوع ارتباط را برای مثال از وای فای به دیتا و برعکس داشته باشید …

روش اول حل مشکل یک بار راه اندازی مجدد گوشی است و روش دوم که البته در برخی موارد جوابگو خواهد بود روشن کردن حالت پرواز گوشی به مدت 1 دقیقه است.

apertura-wifi-bluetooth

مشکل در وصل شدن شبکه اجتماعی

این مشکل زمانی پیش می آید که یا اینتر نت ضعیف باشد و یا اینکه حافظه کش این نرم افزار ها بسیار پس باشد ابتدا باید از ثبات اینترنت خود اطمینان حاصل کرده و سپس دوباره برنامه را بسته و اجرا کنید.

اگر موفق نشدید یک بار  گوشی خود را ریستارت کنید و پس از چک کردن اینترنت و اتصالات لازم وراد برنامه شوید.

اگر باز هم سنگین بود و خیلی دیر عملکرد نشان داد دیتا و کش آن را پاک کنید و سعی کنید فایل ها و مخصوصا عکس های حجیم آن را حذف کنید.

برخی از آن ها در گالری مخفی هستند از آن ها غافل نشوید.

image791

همگام نشدن حساب های کاربری

 یکی از عمده مشکلات کاربران در اتصالات و ارتباطات معمولا در زمینه همگام سازی بوده است که همواره کاربران با آن درگیر بوده اند و نمی تواندد حساب های خود را بروز نگه دارند و به آن ها دسترسی داشته باشند.

3

ابتدا از اتصال به اینترنت مطمئن شوید و خبرها را نیز از طریق پی سی کوئست پیگیر باشید تا مطمئن شوید مشکل از طرف سرویس‌ها نیست سپس اگر موفق نشدید اکانت را از بخش اکانت های گوشی حذف کرده و دوباره متصل شوید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!