ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

معرفی ابزار شکن راه حلی برای بی اثر کردن تحریم های اینترنتی

Ashampoo_Snap_2018.12.26_10h07m58s_003_

معرفی ابزار شکن راه حلی برای بی اثر کردن تحریم های اینترنتی

با سلام به تمام کاربران سایت پی سی کوئست امروز با شما هستیم برای معرفی ابزار رفع تحریم های اینترنتی به صورت (قانونی) با سرویس شکن. پس در ابتدا این نکته را مد نظر داشته باشید با توجه به کلمه قانونی سامانه تنها روی سرویس های مفید و پرکاربردی جواب می دهد که از خارج توسط شرکت ها تحریم شده ایم و بر روی سایت ها و محتوا هایی که شامل قانون فیلترینگ می باشند جوابگو نیست.

همان طور که اطلاع دارید تعدادی از سرویس ها برای ما ایرانی ها تحریم هست از این خدمات میشه به انودیا،ادوبی و ابزار‌های گوگل، اُراکِل، داکر، گیت‌لب، کورسرا و غیره… اشاره کرد.

 

تمرکز این سرویس بر روی سایت ها و ابزار هایی هست که ایران را از خارج تحریم نموده اند، در واقع کار این سرویس به گونه ای می باشد که با تغییر IP کاربران دسترسی به سایت ها و ابزارهایی را که فیلتر می باشند فراهم می کند.

برای استفاده از شکن شما باید این آی پی های رو که در اختیارتان گذاشته بروی سیستم خودتان تنظیم نمایید. اگر با روش کار آشنایی ندارید می توانید از آموزش سایت استفاده کنید، کافیه بر روی راهنمای تنظیم DNS کلیک کنید تا مرحله مرحله نحوه تنظیم DNS را در سیستم های مختلف در اختیارتان قرار بده. برای استفاده از این سرویس در گوشی های اندرویدی می توانید برنامه را از کافه بازار تهیه نمایید.

از ویژگی های این سرویس طبق گفته های سازنده های آن میشه به سرعت بالا اشاره کرد همون طور که اطلاع دارید بیشتر برنامه های عبور از فیلتر باعث میشه تا سرعت اینترنت شما افت کند اما با استفاده از این سرویس هیچ کندی در استفاده از اینترنت نمی بینید.

طبق گفته سازندگان این سرویس از امنیت خوبی برخوردار هست از آنجایی که استفاده از سرویس ها و برنامه های گذر از تحریم ممکنه اطلاعات تان را به خطر بیاندازد و باعث سوء استفاده از اطلاعات شما شود استفاده از یک سرویس که امنیت تان را به خطر نندازد نیاز می شود. ( با این حال این توصیه رو از من داشته باشید در دنیای دیجیتال امنیت صد در صدی وجود نداره و خودتان باید هوشیار باشید تا بتونید امنیت خودتان را حفظ کنید.)

از ویژگی دیگر این سرویس رایگان بودن آن می باشد و برای کاربرد های شخصی کاربران همواره رایگان می ماند، استفاده آسان هم یکی دیگر از مزیت های این سرویس هست.

اگر شک داشتید سرویسی که می خواهید از آن استفاده کنید توسط این سامانه قابل استفاده است یا نه می توانید از این طریق بررسی کنید تا پس از مطمئن شدن، DNS ها را بر روی سیستم خودتان تنظیم کنید.

 

امیدوارم این آموزش مورد استفاده شما دوستان و کاربران سایت قرار گرفته باشد و توانسته باشیم با معرفی این سرویس گامی کوچک در از بین بردن مشکلات شما برداشته باشیم. و تشکر از شرکت بنیان جهت ایجاد همچنین سرویسی.

ورود به سایت شکن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!