ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

حذف اسکایپ از نوار منوی ویندوز ۱۰

حذف اسکایپ از نوار منوی ویندوز ۱۰ (۱)

حذف اسکایپ از نوار منوی ویندوز ۱۰

حذف اسکایپ از نوار منوی ویندوز ۱۰
حذف اسکایپ از نوار منوی ویندوز ۱۰

در آپدیت های جدید سیستم عامل ویندوز ۱۰ ،اسکایپ همراه با ویندوز به طور کامل یک پارچه شده است و می توانید آیکون اطلاع رسانی آن را در در قسمت نوار ابزار مشاهده کنید اما مشکلی که وجود دارد شما نمی توانید به راحتی با راست کلیک کردن بر روی آن این برنامه را ببندید.

همچنین در نسخه جدید اسکایپ برنامه در لیست استارت آپ قرار نمی گیرد و شما نمی توانید برنامه را از طریق تنظیمات استارت آپ حذف کند و یا آن را از طریق Task Manager ببندیم.

اما با این حال شما می توانید آیکون اسکایپ را از نوار منو پنهان کنید. برای اینکار بر روی آیکون اسکایپ کلیک راست کنید سپس بر روی setting کلیک نمایید.

در پنجره بازه شده بر روی General کلیک کنید و مانند تصویر مشخص شده تیک گزینه را غیرفعال کنید تا آیکون اسکایپ مخفی گردد.

با این حال همچنان پیام هایی که برای شما ارسال می شود را می توانید دریافت کنید اگر دوست داشتید تا به طور کامل اسکایپ را قطع کنید برای این کار کافی است تا بر روی گزینه signout کلیک کنید تا از حساب کاربری خودتان به طور کامل خارج شوید.

اگر هم قصد دارید تا به طور کامل برنامه Skype را از روی سیستم خودتان حذف کنید  کافی است از طریق منوی استارت برنامه را پیدا کنید سپس با کلیک راست بر روی آن و انتخاب گزینه Unistall برنامه را به طور کامل حذف نمایید.

البته این نکته را مد نظر داشته باشید که نسخه مدرن اسکایپ که با آپدیت ویندوز ارائه شده است یک نسخه ضعیف تر و با امکانات کمتر نسبت به نسخه دسکتاپ آن می باشد. شما می توانید هم زمان هم نسخه مدرن را داشته باشید هم نسخه تحت دسکتاپ را و از هر دوی آنها به طور هم زمان استفاده کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!