ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

آموزش قرار دادن متن زیر فیلم و گیف در تلگرام

آموزش قرار دادن متن زیر فیلم و گیف در تلگرام

آموزش قرار دادن متن زیر فیلم و گیف در تلگرام

آموزش قرار دادن متن زیر فیلم و گیف در تلگرام
آموزش قرار دادن متن زیر فیلم و گیف در تلگرام

تنوع ارسال فایل بدون محدودیت نوع فایل از بهترین قابلیت های مسنجر محبوب تلگرام میباشد هر روزه کاربران و مدیران کانال ها فایل های متعددی را ارسال میکنند و متن دلخواهشان را در زیر فایل خود قرار میدهند این متن میتواند یک نوشته عادی برای توضیح فایل ارسالی و حتی لینک و آی دی کانال باشد برای اینکه بتوانید براحتی زیر هر فایلی متن دلخواه خود را قرار دهید این آموزش را مطالعه کنید.

اخیرا تلگرام قابلیت جدیدی را بر روی مسنجر خود قرار داده است و آن ویرایش کردن هر پستی بعد از ارسال آن میباشد حال به کمک این قابلیت میتوانیم زیر هر فایلی متن دلخواه خود را قرار دهیم پیش تر این امکان فقط در زیر عکس ها ممکن بود و در نسخه iOS زیر فایل های ویدئویی هم میتوانستیم متن قرار دهیم.

شما برای اینکار به دوطریق میتوانید عمل کنید. آنچه مهم میباشد این است که ارسال کننده پست حتما خودتان باید باشید.

1- فایل مورد نظر را خودتان آپلود نموده و سپس با لمس برروی ان گزینه Edit رابزنید حال میتوانید هر متنی را که دوست دارید بنویسید و سپس گزینه Save را زده تا متن شما در زیر فایل قرار گیرد. این روش در تمامی نسخه های تلگرام حتی ویندوز نیز جواب میدهد.

قرار دادن عکس زیر گیف

2-راه دوم ساده تر بوده ونیازی به آپلود کردن فایل ندارد. برای اینکار شما به نسخه پلاس تلگرام نیاز دارید همانطور که پیش تر گفتیم تنها پست هایی قابلیت ویرایش دارند که توسط خودتان ارسال شده باشند. مسنجر پلاس قابلیت فوروارد بدون نقل قول دارد زمانی که شما از این قابلیت استفاده میکنید انگار پست را خودتان ارسال کرده اید حال کافیست پست دلخواه خود را به پی وی خود و یا هرجای دیگری Forward without quoting نموده و سپس با لمس بر روی پست گزینه Edit را بزنید  ادامه کار که مشابه روش اول است. برای فوروارد بدون نقل قول فلش بدون ویرگول را بزنید.

forward without quoting

برای آموزش ارسال پست به پی وی خود اینجا کلیک کنید.

برای دریافت مسنجر پلاس اینجا کلیک کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!