ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

انتشار آپدیت جدید تلگرام

publish-a-new-telegram-update (3)

انتشار آپدیت جدید تلگرام

انتشار آپدیت جدید تلگرام

مسنجر تلگرام یکی از محبوب ترین برنامه های پیام رسان می باشد،که محبوبیت آن در بین کاربران ایرانی زیاد است. سازندگان این برنامه از ابتدا تا کنون بروزرسانی های زیادی را انجام داده اند که باعث شده کارایی این برنامه دوچندان شود.

در این مطلب به جدید ترین آپدیت ارائه شده برای برنامه تلگرام و ویژگی های جدیدی که به آن اضافه شده است می پردازیم.

نمایش خودکار ویدیو،دانلود اتوماتیک و مدیریت چندین اکانت در آپدیت ۵٫۴

در آپدیت جدید تلگرام قابلیت پخش خودکار ویدیو ها اضافه شده است و از این پس اگر وارد بخش گفت و گو شوید در صورت وجود یک فایل ویدیو ای آن فایل به صورت اتومات بدون صدا شروع به پخش می کند و برای پخش صوت کافی است دکمه زیاد کردن صدا را یکبار بفشارید.

با این حال شما امکان مدیریت مصرف داده خود و تنظیمات مربوط به بخش خودکار را در اختیار دارید و با رفتن به بخش تنظیمات auto-download می توانید میزان مصرف داده را بر روی سه گزینه کم،متوسط و زیاد تنظیم نمایید.

مصرف داده با توحه به نیاز هر شخص :

تنظیمات پیشفرض مصرف داده با توجه به مصرف داده هر کشور. طبق گفته تلگرام خرید یک عدد هواپیمای باری راحت تر از خرید ۲۰ مگابایت اینترنت در بعضی کشور ها می باشد ( ماند اتیوپی) به همین دلیل تلگرام سعی می کند با توجه با مصرف داده کاربران و شرایط کشورشان کاربران حجم کمتری را مصرف نمایند.

با این کار تلگرام قادر خواهد بود با استفاده از تنظیمات مصرف داده هزینه مصرفی کاربران را تا حدودی کنترل نماید.

تغییر تنظیمات Log Out :

طبق گفته تلگرام اکثر کاربران جدیدی به این برنامه اضافه می شوند طبق عادتی که دارن هنگام خروج از برنامه از گزینه Logout استفاده می کنند. در واقع این کار لازم نمی باشد به همین علت در آپدیت جدید تلگرام بخش Logout به طور کلی با تغییر مواجه شده است و گزینه های جدید به آن اضافه شده و عمده تغییرات این بخش بیشتر به دلیل  نحوه استفاده کاربران از گزینه logout می باشد.

انتشار آپدیت جدید تلگرام

 

پشتیبانی از چندین حساب :

بعضی از ار افراد چندین شماره و حساب کاربری در تلگرام دارند که از هرکدام از آنها برای منظور خاصی استفاده می کنند در آپدیت جدید تلگرام اکنون شما می توانید به راحتی تا ۳ شماره خود را اضافه کنید و بدون اینکه از برنامه خارج شوید بین سه اکانت خودتان جا به جا گردید.

 

انتشار آپدیت جدید تلگرام

اگر چندین حساب کاربری بر روی تلگرام خود اضافه کرده باشید شما می توانید اعلامیه مربوط به هر اکانت را دریافت نمایید و با نگه داشتن انگشت خود  بر روی هر اکانت می توانید خلاصه ای از وضعیت اکانت را مشاهده نمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!