ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

انتشار افزونه امنیتی جدید برای گوگل کروم

انتشار افزونه امنیتی جدید برای گوگل کروم

انتشار افزونه امنیتی جدید برای گوگل کروم

در دنیای اینترنت همیشه امنیت یکی از پر بحث ترین موضوع ها می باشد و بارها گفته شده است که امنیت در دنیای اینترنت صد در صدی نیست و هرکس باید به میزانی اطلاعات خود را بالا ببرد تا بتواند امنیت داده های خودش را تامین کند.

با این حال شرکت های مختلف در این حوزه هر روزه راهکار های جدیدتری را برای رسیدن به یک امنیت مطلوب در فضای مجازی ارائه می کنند.

به تازگی شرکت گوگل دو آپدیت امنیتی را معرفی کرده است که با استفاده از آنها کاربران می توانن امنیت بیشتری داشته باشند.
یک آپدیت مرتبط با افزایش امنیت مربوط به نام کاربری و پسورد کاربران می باشد و آپدیت امنیتی دیگر یک افزونه مرورگر کروم در نسخه دسکتاپ با نام Cross Account Protection می باشد.

افزونه Password Checkup برای تامین امنیت نام کاربری و گذرواژه کاربران می باشد. در این افزونه ۴ میلیارد اکانت هک شد معرفی شده است که با چک کردن نام کاربری و رمزکاربران به آنها هشدار می دهد که آیا اطلاعات آنها جزوه اطلاعات هک شده است یا نه. با این کار می توان از ایمن بودن حساب کاربری مطمئن شد و در صورتی که این افزونه اخطاری مبنی بر غیر ایمن بودن اکانت مورد نظر داد می توان با تغییر رمز عبور این مشکل را برطرف نمود.

انتشار افزونه امنیتی جدید برای گوگل کروم
انتشار افزونه امنیتی جدید برای گوگل کروم

 

حفاظت یکپارچه از حساب کاربری (Cross Account Protection)

دومین ابزار معرفی شده توسط گوگل حفاظت یکپارچه از حساب کاربری (Cross Account Protection) می باشد و روش کار این ابزار بدین شکل است که به محافظت از حساب کاربری گوکل کاربران می پردازد. روش کار این ابزار به این صورت است که در  هنگام تلاش برای رسیدن به اکانت گوگل شما یک هشدار امنیتی به تمام حساب های متصل به شما ارسال می کند.

با استفاده از روش تست نام کاربری و رمز عبور به همراه ابزار حفاظت یکپارچه گوگل می تواند به بهبود امنیت کاربران در فضای مجازی پرداخت و حساب کاربری آنها را ایمن تر نمود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!