ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

oovoo با Skype چه تفاوتی دارد؟

oovoo با Skype چه تفاوتی دارد؟

 

oovoo با Skype چه تفاوتی دارد؟
oovoo با Skype چه تفاوتی دارد؟

خوب همه ما میدانیم که هم اوو و هم اسکایپ هر دو ، دو مسنجر قوی برای چت تصویری می باشند که شما میتوانید به صورت آنلاین با دوستانتان ارتباط ویدیویی برقرار کنید.اما کدام یک برتر است؟ اول از همه باید بگوییم این مقایسه در حالات یکسان انجام شده است و صد البته مهمترین نکته در مورد این دو مسنجر و کیفیت سرویس دهی آن ها به سرعت اینترنت بستگی دارد.

در مورد چت هر دوی این مسنجر علاوه بر چت ویدیویی چت نوشتاری نیز دارند و هر دوی آن ها می توانند مکالمات ویدیویی را ضبط کنند , اما به طور مثال یکی از برتری های اسکایپ نسبت به اوو امکان چت تصویری با 24 نفر در یک زمان می باشد اما اوو تنها میتوانید با 6 نفر چت تصویری داشته باشید.

اسکایپ را می توانید در لینوکس نیز نصب کنید اما اوو این قابلیت را دارا نمی باشد. البته اوو هم کم مزایا ندارد به طور مثال اوو اجازه می دهد شما از طریق مرورگر اینترنتتان با دوستتان چت تصویری داشته باشید اما اسکایپ حتما باید برنامه را در هر دو سیستم نصب کنید.

با اسکایپ میتوانید وارد فیس بوک شوید و استاتوس بگذارید و یا آپدیت های دوستانتان را ببینید اما اوو تنها امکان آپلود ویدیو روی فیس بوک را به شما می دهد.

نظر شما چیست؟ کدام را می پسنیدید؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!