ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

دلایل ریزش بی سابقه ممبر کانال های ایرانی

دلایل ریزش بی سابقه ممبر کانال های ایرانی
دلایل ریزش بی سابقه ممبر کانال های ایرانی
دلایل ریزش بی سابقه ممبر کانال های ایرانی

پی سی کوئست – این روزها شاهد ریزش عجیب و بی سابقه اعضا کانال های تلگرام هستیم موردی که برای بسیاری از ادمین ها به دردسر بزرگی تبدیل شده است اما علت این ریزش ها چیست؟؟؟ در این نوشتار دلایل ریزش بی سابقه  ممبر کانال های ایرانی را بررسی خواهیم نمود. در ادامه با ما همراه باشید

1- حذف ممبرهای دیلت اکانت شده

حتما در گروه های مختلف دیده اید که در لیست اعضا گروه تعدادی با نام “کاربری پاک شده” یا “Delete Account ” وجود دارند در واقع این یک مشکل بر روی سرو رهای تلگرام است کاربری که اکانت خود را دیلت میکند اما همچنان در یک کانال یا گروه به عنوان عضو محسوب میشود و این سبب شده تا تعداد زیادی از اعضا کانال ها در واقع اصلا وجود نداشته و کاملا از تلگرام دیلت شده اند. حال تلگرام با روز آوری سرور های خود کلیه این کاربری های بی نام و نشان را از کانال ها و گروه ها حذف کرده که نتیجه آن ریزش ناگهانی ممبرهای کانال ها میباشد لذا جای نگرانی نبوده و این مورد برای تمامی کانال ها وجود دارد.

2- شناسایی و حذف ممبرهای فیک توسط تلگرام

با جستجو عبارت “ممبر فیک” در گوگل با این پدیده که ابتکار ایرانی هاست آشنا خواهید شد. بسیاری از کانال ها برای بالا بردن اعضا کانال و بازدید خود اقدام به اضافه کردن ممبرهای فیک کردند در برخی از کانال ها این نسبت 70 درصد به 30 درصد و بیشتر میباشد 70 درصد اعضا فیک 30 درصد واقعی. تلگرام با شناسایی این ممبرها و حذف حساب کاربری آنها ریزش های زیادی را به کانال ها تحمیل کرده است و روز به روز آمار این ریزش ها بیشتر خواهد شد. از دلایل دیگر ریزش ممبرهای فیک عدم آنلاین شدن طولانی مدت آنهاست  هر حساب کاربری به صورت پیش فرض چنانچه سه ماه آنلاین نشود خود بخود دیلت اکانت خواهد شد.

دلیل دیگری که این روز ها به ریزش ممبرها دامن زد و مانع عضو گیری کانال ها برای جبران ریزش ها شد تغییر تلگرام در لینک جوین کانال ها بود که مانند آی دی عمل میکردند که این مشکل حل گردید اطلاعات بیشتر پیرامون این خبر اینجا.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!