ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

Key Freeze دانلود نرم افزار قفل کننده موس و کيبورد

KeyFreeze_thumb

KeyFreeze_thumb

Key Freeze دانلود نرم افزار قفل کننده موس و کيبورد

مطمعنا اگر کسي که از کامپيوتر و چگونگي کار با آن اطلاعاتي ندارد مي تواند به سيستم کامپيوتر رو ميزي شما و يا لب تاپ شما آسيب نرم افزاري وارد کند. مانند بچه هاي خردسال و يا سالمنداني که دچاري اختيار نيستند.

خوب در اين مواقع بد ترين کار اين است که لب تاپ را برداشته و يا سيستم را خاموش کنيم. مطمعنا کنجکاوي افراد بيشتر خواهد شد و همينطور شايد شما نيز به کار هايتان نخواهيد رسيد. بهترين کار را ما امروز در پي سي کوئست به شما خواهيم گفت.

Key Freeze نام نرم افزاري است که مي تواند کيبورد و موس شما را قفل کرده و هرکسي که کليد هاي کيبورد سيستم کامپيوتر و يا لب تاپ شما را فشار دهد عملي انجام دهد و در کل ارتباط کليد هاي صفحه کليد و همينطور موس با سيستم کامپيوتر شما قطع شود. با اين عمل مطمعنا شما نيز مي توانيد به راحتي با انجام کار هاي تان از دسترسي هاي نا خواسته جلوگيري کنيد.

جالب تر از همه آن است که اين نرم افزار هيچ مشکلي براي نرم افزار هاي در حال اجرا نداشته و تمامي برنامه ها و کار هاي سيستم کامپيوتري مانند قبل کار خواهد کرد و تنها کيبورد و موس از کار باز مي ماند که با ترکيب سه کليد مختلف که نرم افزار اعلام خواهد کرد مي توانيد همه چيز را به حالت اول برگردانيد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!