ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

دسترسی کاربران ایرانی به برنامه TeamViewer مسدود شد

teamviewer-logo

دسترسی کاربران ایرانی به برنامه TeamViewer مسدود شد

دسترسی کاربران ایرانی به برنامه TeamViewer مسدود شد
دسترسی کاربران ایرانی به برنامه TeamViewer مسدود شد

با سلام به تمام کاربران سایت پی سی کوئست احتمالا شما اسم برنامه تیم ویور رو شنیده اید یا با آن کار کرده اید. برنامه ای که به کاربران اجازه می داد تا به راحتی از طریق راه دور و در یک محیط امن به یک کامپیوتر دیگر متصل شوند. با این حال شرکت  TeamViewer از دیروز دسترسی کاربران ایرانی را به سرویس خود مسدود کرده است. و اگر شما با یک IP ایرانی به سایت این شرکت مراجعه کنید با پیغام زیر روبه رو می گردید.

TeamViewer does not provide sales, service, or support of any kind to countries that would cause TeamViewer to violate the export provisions of the European Union or the United States or if this is in any way prohibited in accordance with the Common Foreign and Security Policy of the EU or with U.S. export law.

TeamViewer به آن دسته از کشورهایی که فروش محصول یا پشتیبانی و ارائه‌ی هرگونه‌ خدمات به آن‌ها منجر به نقض قوانین صادرات اتحادیه‌ی اروپا یا ایالات متحده‌ی آمریکا توسط این شرکت شود یا به هر نحو ارائه‌ی خدمات به آن‌ها مطابق قوانین سیاست خارجی اتحادیه‌ی اروپا یا قوانین صادرات آمریکا ممنوع باشد، سرویس‌دهی نمی‌کند.

با این حال ممکن است هنوز دسترسی به این برنامه از طریق ارائه دهنگان سرویس های اینترنتی دیگر میسر باشد و این برنامه مشکلی با اتصال نداشته باشد.

کاربران گرامی سعی میکنیم یک برنامه مناسب جهت جایگزینی این سرویس معرفی کنیم، برای اطلاع از این موضوع حتما به این مطلب دوباره مراجعه کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!