ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

اعتراض عظیم ادمین های ایرانی به محدودیت تلگرام

delete.account.telegram.saeed

delete.account.telegram.saeed
اقدام جالب تلگرام  موج عصبانیت ادمین های تلگرام را برانگیخت

تلگرام در اقدام جدید خود امروز لینک جوین را به صورت مشروط فعال نموده است .
به این صورت که فرد می بایست حتما یک بار توسط لینک کوتاه یا همان آی دی یا تگ داخل کانال عضو شده باشد تا در دفعات بعدی بتواند با لینک جوین داخل کانالها عضو و یا وارد شود .
اگر در کانالی به هیچ وجه عضو نشده باشید با پیام ” این گروه پر است ” مواجه خواهید شد و حتما شما باید به وسیله آی دی در کانال مذکور عضو شوید .
این به معنی احترام به حق کاربر بوده و خبر بدی برای کانال هایی است که با لینک جوین و به شیوه پاپ آپ به افزایش عضو می پرداختند .
امیدواریم که با این تغییرات ، کانالها به سمت افزایش کیفیت رفته و شاهد رشد کانالهای محتوا محور باشیم .

در انتها شنیدیم و دیدیم که تعدادی از ادمین ها به پیج اینستای مالک تلگرام رفته و دوباره اتفاقات تاسف بار قبل را رقم زدند .
از ادمین های فهیم کشورم خواهشمندم که این اتفاق را به فال نیک گرفته و با افزایش کیفیت محتوای خود به جذب ممبر بپردازند .

اما اکنون تمامی تلگرام سرشار از شایعاتی است که که در پی این اعتراض و حملات کامنت ها به مدیر عامل تلگرام این محدودیت فقط چند ساعت بعد از برقرار شدن باطل شد و ما نیز عاجز هستیم از نامگذاری این کمپین اعتراض که آن را موفقیت آمیز نام گذاری کنیم یا اینکه بازهم یک موضوع نادرست و اشتباه. البته ممکن است این اقدام در واقع یک مشکل فنی بوده که حل شده و اگر هم این اقدام را تلگرام انجام داده به علت مقابله با سواستفاده های کاربران ایرانی از این مسنجر میباشد پیش تر نیز تلگرام اقداماتی نظیر ریپورت مسدود کردن شماره های مجازی و ….  را نیز جهت مقابله با بستر تبلیغاتی که کاربران ایرانی ایجاد کرده بودند بنا نهاد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!