ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

HTC M8 Prime وجود خارجي ندارد !!

HTC M8 Prime وجد خارجي ندارد !!,اچ تی سی,htc,اچ تی سی وان,اچ تی سی وان ام 8,اHTC one m8,HTC m8,htc m8 prime

HTC M8 Prime وجد خارجي ندارد !!,اچ تی سی,htc,اچ تی سی وان,اچ تی سی وان ام 8,اHTC one m8,HTC m8,htc m8 prime

HTC M8 Prime وجود خارجي ندارد !!

مدتي بود در مورد تلفن بعدي اچ تي سي سخن گفته مي شد. بعد از موفقيت بي امان تلفن جديد اچ تي سي HTC M8 بسياري شايعاتي در دنياي اينترنت بر ملا کردند که HTC M8 Prime که خود يک نسخه جديد و قوي تر از نسخه اصلي مي باشد به بازار خواهد آمد.

اين موضوع آنقدر رنگ و لعاب گرفت که حتي تصاويري نيز از اين تلفن که در آينده قرار است معرفي شود در دنياي اينترنت منتشر شد. اما موضوع جالب اينجاست که اين موضوع از پايه شايعه مي باشد و اچ تي سي به هيچ نحوي قصد ندارد به اين زودي ها تلفن جديد را وارد دنياي تکنولوژي کند.

برخي از افراد اين موضوع را جنگ و تقلب تبليغاتي رقباي اچ تي سي مخصوصا سامسونگ مي دانند که ميخواهند با اين موضوعات سعي کنند افرادي که قصد خريد HTC M8 را دارند به دليل اينکه تلفني ديگر نيز در راه است از خريد تلفن فعلي اچ تي سي خود داري کنند.

اچ تي سي به صورت رسمي اعلام کرده که HTC M8 Prime وجود خارجي نداشته و قرار هم نيست که تلفني به اين نام و اين گونه معرفي و وارد بازار گردد و به اين نزديکي ها نيز تلفني ديگر جايگزين پزچمدار جديد اين کمپاني نخواهد شد.

اگه به دقت به عکس ها نگاه کنید می فهمید که این طرح ها اصلا نمی تونه شبیه کارهای HTC باشه تا جایی ما از این شرکت انتظار داریم طراحی ها گوشی ها هم شکیل هستن هم حس قدرت به آدم دست میده امیدوارم این شرکت خوب دوباره به روز های اوج گذشته خودش برگرده.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!