ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

HTC باز هم سر به سر سامسونگ مي گذارد

HTC باز هم سر به سر سامسونگ مي گذارد,اخیار اچ تی سی,اخبار سامسونگ,درباره تلفن های اچ تی سی,درباره تلفن های سامسونگ,سامسونگ,HTC

HTC باز هم سر به سر سامسونگ مي گذارد,اخیار اچ تی سی,اخبار سامسونگ,درباره تلفن های اچ تی سی,درباره تلفن های سامسونگ,سامسونگ,HTC

HTC باز هم سر به سر سامسونگ مي گذارد

 
HTC به لطف توليد و منتشر کردن تلفن جديد خود توجه خيل زيادي از مخاطبان تلفن همراه را به خود جلب کرد. نماي زيبا و بدنه بسيار شکيل تلفن M8 و همينطور سخت افزار و امکانات خارق العاده آن توانست دوباره HTC را به صدر جدول فروش ببرد.

اما بر خلاف تلفن موفق M8 کمپاني سامسونگ تلفني سرشار از کپي با امکانات دروغين و همينطور بنه اي نا زيبا را وارد بازار کرد. گلکسي اس 5 يکي از بدترين تلفن هاي حاضر در بازار تلفن همراه مي باشد. فروش نا موفق آن و همينطور کاهش چشمگير اين تلفن توسط سامسونگ خود سخن بر اين موضوع دارد.

در بتداي ورود گلکسي اس 5 به بازار يکي از مديران ارشد اچ تي سي با سر به سر گذاشتن سامسونگ گلکسي اس 5 اين کمپاني را مشابه چسب زخم معرفي کرد.

حال دوباره از توييتر کمپاني اچ تي سي در انگليس تويت جالبي منتشر شده است. اين کمپاني به تمسخر تصوير سه چسب زخم را در کنار هم گذاشته و تلفن M8 را نيز در کنار آن ها و پيامي مبني بر ” يکي از اين ها شبيه ديگران نيست ” را منتشر کرده است. سه چسب زخم کنار تلفن M8 اچ تي سي دقيقا رنگ هاي تلفن هاي گلکسي اس 5 هستند.

اين سر به سر گذاشتن ها بيشتر براي مشکلات اخلاقي سامسونگ و کار هاي غير اخلاقي تخريب ديگران انجام مي گردد. سامسونگ سال پيش محکوم به تخريب اچ تي سي با استخدام افرادي که در دنياي اينترنت به بدگويي از اچ تي سي مي کنند شد. که با اثبات آن نيز مجبور به پرداخت جريمه زيادي گرديد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!