ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

چگونه در اینستاگرام پیغام صوتی ارسال کنیم

چگونه در اینستاگرام پیغام صوتی ارسال کنیم

چگونه در اینستاگرام پیغام صوتی ارسال کنیم

 

اینستاگرام تلاش می کند که هر روز به امکانات برنامه خود بیافزاید و آن را به یک برنامه فراتر از اشتراک گذاری عکس تبدیل کند.
در این مطلب درباره ویژگی ارسال پیام صوتی از طریق بخش دایرکت برای شما کاربران گرامی می پردازیم و نحوه ارسال اینگونه پیام را به شما نشان می دهیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

نحوه ارسال پیام صوتی :

چگونه در اینستاگرام پیغام صوتی ارسال کنیم

ابتدا اطمینان پیدا کنید از آخرین نسخه برنامه استفاده می کنید. این ویژگی بر روی هر دو سیستم عامل اندروید و IOS در دسترس می باشد و می توانید این پیام را فقط از بخش پیام های دایرکت ارسال نمایید.

برنامه اینستاگرام را باز کنید سپس بر روی آیکون که به شکل موشک کاغذی است کلیک کنید با این کار به بخش پیام های دایرکت خودتان منتقل می شوید.
می توانید یک چت جدید شروع کنید یا اینکه وارد چت های قدیمی خود شوید حال برای ارسال پیغام صوتی کافی است انگشت خود را بر روی آیکون میکروفون نگه دارید سپس صحبت نمایید با برداشتن انگشت خودتان پیام ارسال می گردد.

هیچ محدودیت خاصی در زمان ارسال پیام وجود ندارد و شما می توانید پیغام خود را به راحتی ضبط کنید و بفرستید. احتمالا با نحوه پیغام گذاشتن صوتی در برنامه واتس آپ آشنایی داشتید زیرا این ویژگی به طور کامل از روی برنامه واتس آپ الگو برداری شده است.

اینستاگرام در حال تلاش برای بهبود بخشیدن به جنبه اجتماعی برنامه خود می باشد و سعی می کند با اضافه کردن ویژگی های جدید کاربران بیشتری را به سمت خود جذب نمایید و محیط کامل تری را برای کاربران خود فراهم کند.

امیدوارم این مطلب کوتاه برای شما کاربران گرامی مفید واقع شده باشد. در انتها از شما کاربران و همراه هان گرامی درخواست داریم تا با نظر گذاشتن در سایت و همچنین معرفی سایت به دیگران به بهتر و کامل تر شدن سایت کمک کنند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!