ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

چگونه Sticky Notes حذف شده را ریکاوری کنیم

چگونه Sticky Notes ویندوز ۱۰ را از طریق اینترنت و اندروید مشاهده کنیم (۱)

چگونه Sticky Notes حذف شده را ریکاوری کنیم

چگونه Sticky Notes حذف شده را ریکاوری کنیم

برنامه Sticky Notes یک برنامه قوی یاداداشت برداری در ویندوز ۱۰ می باشد اما مشکلی که وجود دارد هیچگونه تنظیمات برای بازگردانی اطلاعات برای آن در نظر گرفته نشده است. با این حال در این مطلب روشی را با شما به اشتراک می گذاریم که می توانید با استفاده از آن در صورتی که مشکلی برای یاداشت های شما به وجود آمد به راحتی بتوانید مشکل خود را رفع کنید.

چگونه یادداشت های حذف شده را بازیابی کنیم :

فرض کنید شما به صورت اشتباهی یک یادداشت مهم را حذف کرده باشید،اما برنامه تحت دکستاپ Sticky Notes هیچ گونه تنظیم خاصی برای بازگردانی و نمایش فایل حذف شده در اختیار شما قرار نداده باشد.
به لطف وجود فضای ابری و قابلیت هماهنگ سازی شما می توانید به یادداشت های خودتان دسترسی داشته باشید.

نکته : برای دسترسی به این ویژگی شما نیاز دارید تا اکانت مایکروسافت خود بر روی ویندوز ۱۰ اضافه کنید. با این کار پس از هماهنگ سازی نوت ها بر روی اکانت مایکروسافت اگر به صورت اشتباهی یادداشتی را از روی سیستم حذف کردید تا ۳۰ روز فرصت دارید تا با استفاده از فضای ابری فایل خودتان را برگردانید.

سایت Outlook.live.com باز کنید و وارد اکانت مایکروسافت ویندوز خود شوید.

بعد از اینکه وارد شدید به سمت پایین صفحه بروید و بروی “Deleted items” کلیک کنید.

اکنون لیستی از آیتم های حذف شده برای شما نمایش داده می شود که می توانید هر کدام را خواستید انتخاب کنید و آن را بازیابی نمایید. برای انتخاب چندین آیتم کافی است بر روی دایره ای که در کنار انها قرار دارد کلیک نمایید.

پس از اینکه بر روی دکمه Restore کلیک کردید تمام ایتم هایی را که انتخاب کرده بودید ناپدید می شوند با این حال اگر به برنامه دسکتاپ Sticky Notes مراجعه کنید ممکن است چیزی مشاهده نکنید و این به این دلیل است که عملیات بازگردانی به کندی اتفاق می افتد با این حال می توانید آنها را به صورت دستی آنها را اضافه نمایید.

در برنامه دسکتاپ Sticky Notes بر روی علامت سه خط کلیک کنید سپس بر روی Note List کلیک نمایید.

با این کار لیستی از تمام یادداشت های شما قابل مشاهده می باشد و می توانید با کلیک راست بر روی آنها و انتخاب گزینه open note یادداشت مورد نظر را باز کنید.

اگر به هر دلیلی یادداشت های بازیابی شده در لیست یادادشت ها نمایش داده شده وجود نداشت کافی است برو روی تنظیمات کلیک کنید.

در بچره بازه شده به دنبال گزینه Sync now بگردید و بر روی آن کلیک کنید.

اکنون اگر به لیست یادداشت های خودتان برگرید می توانید مشاهده کنید تمام یادداشت های شما در لیست قابل مشاهده می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!