ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

چگونه می توان حالت خاموشی تاریک را در تویتر فعال کرد

چگونه می توان حالت خاموشی تاریک را در تویتر فعال کرد

چگونه می توان حالت خاموشی تاریک را در تویتر فعال کرد

تویتر یک تم تاریک دارد که می توانید آن را در اپلیکیشن های تلفن هوشمند و در نسخه ی وب فعال کنید. این تم تاریک حالت شب نامیده می شود و به این معنا است که تویتر در هنگام شب در یک تم تاریک استفاده می شود که برای چشمان راحت تر است. حالت تاریک، درواقع بیشتر حالات تاریک، از رنگ سیاه استفاده نمی کنند. درعوض، آنها از خاکستری تیره استفاده می کنند و این رنگ برای بیشتر بخش ها جوابگو است. اگر یک تم تاریکتر در تویتر بخواهید و از دستگاه iOS استفاده کنید، خوش شانس هستید. یک حالت تاریک جدید در تویتر برای iOS وجود دارد که اگر حالت شب را دوست ندارید می توانید آن را فعال سازی کنید. این حالت تاریک جدید از طریق بروزرسانی یک اپلیکیشن جدید اضافه شده و این بروزرسانی همچنین شما را قادر می سازد تا زمان روشن و خاموش شدن حالت شب را تعیین کنید.

حالت خاموشی تاریک

چگونه می توان حالت خاموشی تاریک را در تویتر فعال کرد

مطمئن شوید که آخرین نسخه ی اپلیکیشن تویتر را اجرا می کنید. اپلیکیشن را باز کنید و صفحه را به سمت راست بکشید. در سمت چپ انتهای منوی کشویی، یک آیکون لامپ مشاهده می کنید. آن را فشار دهید و نگه دارید. وقتی این کار را کردید، یک منو باز می شود. حالت تاریک در این منو را روشن کنید و گزینه ی «خاموش» را انتخاب کنید. حالت شب در حال حاضر دو نسخه دارد؛ نسخه ی کم نور که حالت تاریک/حالت شب اصلی بود و نسخه ی خاموشی که نسحه ی تاریکتر و جدیدتر می باشد.

اگر می خواهید ویژگی زمانبندی حالت تاریک جدید را امتحان کنید، می توانید آن را نیز از همین پانل فعال کنید. حالت تاریک اصلی در تویتر به رنگ خاکستری نبود. در عوض، به رنگ آبی تیره بود که لوگوی آبی تویتر را برجسته کرد اما حرکت چشم را آسانتر کرد. خاموشی درواقع ترکیبی از رنگ خاکستری و مشکی است. هنوز کمی رنگ آبی را مشاهده می کنید اما وقتی نوتیفیکیشن جدید دریافت می کند پررنگ تر می شود. دکمه ها غالبأ به رنگ آبی هستند اما متن به رنگ سفید بر روی زمینه ی مشکی است.

تغییر با توجه به حالتی که برای چشم ها راحت تر است به میزان حداقل می باشد. این حالت جدید برای آیفون هایی با صفحه AMOLED می باشد. رنگ مشکی نه تنها در این دستگاه ها بهتر به نظر می رسد، بلکه به ذخیره سازی باتری نیز کمک می کند. حالت خاموشی به زودی در دستگاه های اندروید نیز موجود می شود و در نهایت نسخه ی وب آن فراهم می گردد. چند تلفن اندروید معروف با صفحه نمایش AMOLED وجود دارد، بنابراین این ویژگی بزودی برای تویتر اندروید نیز تهیه می شود. در این نسخه نیز همانند نسخه وب، کمی طول می کشد تا تاریکی در آن اجرا شود.

مترجم: سحر الله وردی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!