ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

HDD Regenerator ابزاری حرفه ای برای رفع بدسکتور

HDD Regenerator ابزاری حرفهای برای رفع بدسکتور
HDD Regenerator ابزاری حرفه ای برای رفع بدسکتور
HDD Regenerator ابزاری حرفه ای برای رفع بدسکتور

هارد دیسک به دلیل ذخیره سازی اطلاعات از اصلی ترین و مهمترین قطعات کامپیوتر محسوب میشود این قطعه در کنار وظیفه مهمش بسیار حساس و آسیب پذیر است (در مورد چگونگی مراقبت از هارد دیسک اینجا کلیک کنید) زمانی که صحبت از تعمیر هارد به میان می آید اولین سوال سالم ماندن اطلاعات است ابزارهای زیادی برای تعمیر هارد ساخته شده اند که به صورت نرم افزاری و یا سخت افزاری هستند و بسیار گران قیمت میباشند.

نرم افزار HDD Regenerator یک ابزار بسیار حرفه ای و در عین حال کم حجم برای اسکن و رفع بد سکتور هارد دیسک میباشد این نرم افزار قادر است بدون کوچکترین آسیب به اطلاعات اقدام به رفع بدسکتور نماید این برنامه در عین سادگی بدون توجه به نوع پارتیشن میتواند به صورت کاملا حرفه ای سکتور سکتور هارد را مورد بررسی قرار داده و ایرادات آن را رفع مینماید قابلیتی که این برنامه را نسبت به سایر رقبای خود متمایز نموده توانایی اجرای عملیات در محیط ویندوز است همچنین این برنامه می تواند نسخه تحت بوت را بر روی سی دی و یا فلش تولید نماید.

پس از دانلود و نصب نرم افزار به کمک سریال نامبر موجود آن را فعال سازی نمایید و برنامه را در فایروال قرار داده تا هنگام اتصال به اینترنت غیر فعال نگردد برای چگونگی قرار دادن در فایروال اینجا کلیک کنید

با اجرای نرم افزار پنجره زیر برای شما باز میشود.

Hr

برای ساخت نسخه بوتیبل نرم افزار میتوانید از کادر قرمز و آبی استفاده کنید آبی برای فلش و قرمز برای سی دی.

کادر مشکی برای اسکن هارد دیسک و تعمیر بدسکتور های احتمالی. بهتر است ساتا مود (SATA MODE) مادربرد برروی IDE باشد. با کلیک بر روی آن لیستی از هارد دیسک ها و همچنین فلش مموری های متصل به سیستم نمایش داده میشود دیوایس مورد نظر را انتخاب نموده و بر روی Start Process کلیک کنید.

Hr2

در پنجره باز شده که شبیه محیط داس است کلید 1 کیبرد را فشرده و دوبار اینتر بزنید گزینه یک Scan and repair است که علاوه بر اسکن بد سکتور های شناسایی شده را تعمیر میکند.

Hr3

چند نکته عملیات اسکن بسته به وضعیت هارد و ظرفیت آن ممکن است ساعت ها طول بکشد.

پیشنهاد پی سی کوئست استفاده از نسخه Botable  نرم افزار است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!