ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

گوگل ماشین بدون سرنشین خود را برای تجربه یک چالش جدید به صحرا فرستاد

xxl_car1-7-970-80

گوگل ماشین بدون سرنشین خود را برای تجربه یک چالش جدید به صحرا فرستاد

گوگل ماشین بدون سرنشین خود را برای تجربه یک چالش جدید به صحرا فرستادxxl_car1-7-970-80
گوگل ماشین بدون سرنشین خود را برای تجربه یک چالش جدید به صحرا فرستاد

ماشین های بدون سرنشین گوگل برای بهتر شدن و کسب تجربه بهتر نیاز دارن تا در شرایط های مختلفی تست بشن در جدید ترین چالشی که گوگل برای ماشین های خود در نظر گرفته است ارسال این ماشین ها به جاده های بیابانی آریزونا می باشد.

تصمیم گوگل برای انجام این تست بررسی این ماشین در شرایط خشک و خاکی می باشد همچنین از این طریق تصمیم دارد نقشه های این منطقه را برای سرویس Google Maps خود آپدیت کند.

منطقه Phoenix آریزونا یک محل مناسب برای  تحقیق و توسعه است که کاملا شناخته شده می باشد، و شرکت های برای رشد نو آوری های خود می توانند در این منطقه به فعالیت های خود بپردازند جنیفر هارون، رئیس عملیات کسب و کار برای پروژه ماشین بدون شرنشین گوگل در مصاحبه با رویترز گفته است که “منطقه Phoenix دارای یک  شرایط بیابانی متمایز می باشد که به ما کمک خواهد کرد تا درک بهتری از چگونه کار کردن سنسورهای ماشین پیدا کنیم همچنین می تواین بفهمیم که ماشین بدون سرنشین ما تا چه حد تحمل حرار شدید و گرد و غبار هوا را دار می باشد.”

این منطقه کاملا متفاوت با شرایط قبلی تست ماشین های بدون راننده گوگل می باشد زیرا این ماشین در تست قبلی خود در کرکلند، واشنگتن در یک شرایط ویژه آب و هوایی مرطوب تست شده بود. اما با این وجود گوگل همیشه مشتاق این بود که ماشین بدون سرنشین خود را در خانه خود یعنی کالیفرنیا تست کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!