ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

Galaxy 4 در حال شارژ آتش گرفت!!

Galaxy 4 در حال شارژ آتش گرفت!!

Galaxy 4 در حال شارژ آتش گرفت!!

بله خبری دیگر از آتش سوزی و خسارات تلفن های همراه. مدت های بسیار زیادی است که کمپانی های معروفی مانند سامسونگ و اپل سعی دارند تا از تکنولوژی قدیمی باتری های لیتیومی بیشترین استفاده را بکنند. این عمل با افزایش ظرفیت بیش از حد باتری ها و همینطور کاهش حجم فیزیکی آن ها همراه بوده است که خطرات مختلفی تا به الان در پی داشته است.

چندی پیش در پی سی کوئست خبری در مورد ایجاد حادثه آیفون 5 نشر دادیم و امروز نیز تلفن گلکسی اس 4 سامسونگ خبر ساز شده است. این تلفن که در حال حاضر پرچمدار کمپانی سامسونگ می باشد دسته گل به آب داده است. ویدیویی که دیروز یکی از کاربران شبکه ویدیویی یوتیوب به اشتراک گذاشت از آتش گرفتن یک دستگاه Galaxy s4 در هنگام شارژ شدن باعث جذب بسیاری مخاطبین برای تماشایی این ویدیو شد تا این شاهکاری سامسونگ بار دیگر در بین مردم اشتراک داده شود.

این فرد نیز با تماس به نمایندگی سامسونگ مبنی بر سوختن تلفن در حال شارژ و آسیب جدی به آن درخواست تعمیر دیوایس خود شد که این کمپانی نیز به این فرد هشدار داده است که تا زمانی که این ویدیو را از شبکه یوتیوب پاک نکند هیچ گونه امکاناتی به این شخص داده نمی شود. البته از امروز این ویدیو از یوتیوب حذف گردیده و احتمال می دهیم که این فرد در پشت پرده امتیازاتی از کمپانی سامسونگ گرفته است تا ویدیو خود را از دید عموم حذف کند.

شما نیز گلکسی اس 4 دارید؟ اگر اینطور هست تا زمانی که دلیل این آتش سوزی کاملا مشخص نشده است از به شارژ زدن آن در ساعاتی که در خواب هستید و یا تلفن را در محیطی تنها میگذارید اجتناب کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!