ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

Fujitso به سبزي کاري افتاده است !!

Fujitso به سبزي کاري افتاده است !!,فوجیتسو,درباره فوجیتسو,fujitso,در مورد fujitso,اخبار fujitso,لب تاپ های fujitso

Fujitso به سبزي کاري افتاده است !!,فوجیتسو,درباره فوجیتسو,fujitso,در مورد fujitso,اخبار fujitso,لب تاپ های fujitso

Fujitso به سبزي کاري افتاده است !!

 
فوجيتسو يکي از برند هاي ژاپني در دنياي تکنولوژي مي باشد که امروزه در حدود 70 کشور جهان کمپاني و نمايندگي معتبر داشته و البته از نظر نوع توليدات خود نيز گستردگي زيادي در زمينه هاي حوزه هاي فناوري داشته و دارد.

اما با افزايش رقابت و همچنين ورود محصولات جديد و به روز تر اين کمپاني کمي از سر زبان ها افتاده است و البته هنوز هم براي عدم سقوط آن هيچ فکري در نظر گرفته نشده است. شايد براي شما جالب باشد بدانيد که اين کمپاني حال به سبزي کار افتاده است و در چند قسمت کمپاني خود به توليد سبزي و کاهو مشغول مي باشد.

يکي از امکاناتي که در تمام کمپاني هاي توليدات حوزه فناوري براي استريل بودن برخي قطعات وجود دارد اتاق تميز است که اين اتاق داراي سنسور هايي براي مقابله با باکتري ها و ويروس ها بوده و حتي هواي ورودي و خروج آن نيز تصفيه مي شود.

فوجيتسو يکي از اتاق هاي بزرگ خود را که داراي اين چنين سنسور هايي مي باشد مختص توليد کاهو قرار داده است. اين کاهو ها مطمعنا بسيار سالم تر از ديگر کاهو هاي توليد شده در زمين هاي کشاوررزي مي باشد اما دقيقا چرا اين موضوع بايد در کمپاني توليدات فناوري اتفاق بيوفتد؟ آيا به دليل سقوط اين کمپاني؟ سوالي عجيب است و پاسخي عجيب تر خواهد داشت.!!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!