ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

رایگان شدن خدمات واتس اپ

Whatsapp

Whatsapp

آقای Jan Koum پایه گذار واتس اپ امروز در خبری اعلام کرد که استفاده از واتس اپ رایگان شده است و کاربران دیگر لازم نیست حق اشتراکی برای این برنامه پرداخت کنند.

همینطور که می دانید استفاده از واتس آپ برای مدتی به صورت رایگان بود و بعد از تمام شدن مهلت مورد نظر شما باید حق اشتراک سالانه 99 سنت پرداخت می کردید.

به گفته بنیان گذار واتس اپ دلیل این تصمیم به این خاطر بود که بعضی از کاربران برای پرداخت این مبلغ مشکل داشتند. همچنین گستره برنامه به گونه ای است که بعضی از کاربران به کارت های اعتباری بین المللی برای پرداخت آن دسترسی ندارند.

برای همین کمپانی سازنده تصمیم گرفته است که حق اشتراک را به طور کامل بردارد و استفاده از این برنامه رایگان شود.پرداخت های درون برنامه ای واتس اپ نیز به تدریج از کلیه نسخه های اپلیکیشن به زودی حذف خواهند شد.

البته واتس اپ پول افرادی که برای امسال حق اشتراک پرداخت کرده بودند پس نمی دهد. به گفته آقای Jan Koum کسب درامد برای این اپلیکشن می تواند از طریق تعامل برنامه با ابزار هایی باشد که می توانند در میحط برنامه به کاربران خدمات ارائه کنند.

می توان نتیجه گرفت که این کار واتس آپ به خاطر افزایش محبوبیت بین کاربرانش و همچنین رقابت با دیگر برنامه های پیغام رسان می باشد مخصوصا تلگرام که در این زمینه موفق عمل کرده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!