ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

رفع شدن محدودیت های توییتر

رفع شدن محدودیت های توییتر

با سلام خدمت تمامی کاربران سایت پی سی کوئست.

لابد تا الان همگی تو آپلود فایلهای متحرک GIF در توییتر  به مشکل برخوردید.

 چشمگیر ترین مشکل آپلود این فایلها اینه که شما در توییتر اجازه آپلود فایل GIF  بیشتر از 5 مگابایتی رو نداشتین.حالا میخوایم  خبر خوبی بهتون بدیم. درادامه باما همراه باشید.

 

رفع شدن محدودیت های توییتر
رفع شدن محدودیت های توییتر

توییتر محدودیت سایز فایل های متحرک GIF را از 5 مگابایت به 15 مگابایت افزایش داده است تا هر فرصت احتمالی جدیدی را برای مواقعی که متون ساده نمی توانند حق مطلب را ادا کنند در اختیار داشته باشد.

اکنون توییتر اجازه می دهد که فایل های GIF سه برابر بزرگ تر را از طریق وب آپلود کنید.این محدودیت جدید توسط کاربران پر و پا قرص فایل های GIF و ناظران پشتیبانی توییتر کشف شده است. همچنین بخش FAQ تصاویر توییتر نیز با محدودیت جدید سایز این فایل ها بروزرسانی شده است .هرچی که هست توییتر احساس کرده که کاربرانش به آپلود GIF های 15 مگابایتی احتیاج دارند البته این تغییر می تواند به مواضع اخیر توییتر در مورد حذف موانعی که بر سر راه پست فایل های صوتی و تصویری در پلتفرم های مختلف این شرکت وجود داشته، مرتبط باشد.

رفع شدن محدودیت های توییتر
رفع شدن محدودیت های توییتر

خبرهای دست اول هنوز تموم نشده …

خبر خوبه دیگمون برای شما کاربران پی سی کوئستی اینه که از سال گذشته نیز این شرکت تلاش کرد که مدت زمان پخش زنده ویدیوهای داخلی خود را هم افزایش دهدکه نهایتا در ماه گذشته پلتفرم Vine خود را با پشتیبانی از آپلود ویدیوهای 140 ثانیه ای بروزرسانی کرد،

پیش از این بروزرسانی، محدودیت آپلود ویدیوها تنها 6 ثانیه بو  که اکنون این محدودیت متناسب با پلتفرم Vine، به 140 ثانیه رسیده است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!