ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

فیلتر شدن تماس صوتی تلگرام

telegram voice call filter

فیلتر شدن تماس صوتی تلگرام

 

فیلتر شدن تماس صوتی تلگرام
فیلتر شدن تماس صوتی تلگرام

 

هنوز چند ساعتی از فعال سازی تماس صوتی تلگرام در ایران نگذشته بود که خبر فیلتر شدن تماس صوتی تلگرام در رسانه ها منتشر شد “تماس صوتی تلگرام نیامده فیلتر شد”

این خبر با تایید از سمت پاول دورف مبنی بر فیلتر کردن توسط اپراتورهای ایران قوت بیشتری گرفت.

پاول دورف، مدیر عامل تلگرام، در توییترش اعلام کرده که اختلالات از سمت تلگرام نیست و ظاهرا اپراتورهای ایرانی ارائه دهنده اینترنت در حال فیلتر کردن قابلیت تماس صوتی تلگرام هستند. وی به هیچ اپراتور خاصی اشاره نکرد.

بسیاری از کاربران این شکایت را مطرح کردند که قابلیت تماسشان فعال شده اما هنگام برقراری ارتباط، تماس در حالت Connecting  میماند.

  همچنین در خبرها داشتیم که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حال بررسی تأثیر تماس صوتی تلگرام روی اپراتورهای موبایل است.

بعید نیست که اپراتورها برای جلوگیری از کاهش برقراری تماس‌های صوتی تحت شبکه اقدام به فیلتر کردن تماس صوتی تلگرام کرده باشند. (متن کامل خبر)

با بررسی هایی که سایت پی سی کوئست انجام داد بسیاری از تماس های کاربران ایرانی ناموفق بوده و قادر به گفتگو و صحبت نبودند این مشکل در تماس با شماره های خارج و یا برعکس اصلا مشاهده نشده است.

کاربران میتوانند به کمک شماره های مجازی آمریکا به راحتی از قابلیت تماس استفاده کنند.

فعلا هیچ اپراتوری واکنشی در این مورد صورت نداده است. نظر شما چیست؟؟ باید منتظر تصمیم نهایی از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باشیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!