ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

عدم دریافت کد تایید تلگرام

عدم دریافت کد تایید تلگرام (۴)

عدم دریافت کد تایید تلگرام

با سلام خدمت تمام کاربران سایت پی سی کوئست، طبق گزارش کاربران و مشاهداتی که داشتیم کاربران با مشکل عدم ارسال کد تایید تلگرام  مواجه می گردند و پس از درخواست مکرر برای دریافت کد فعال سازی با خطای too many attempts,plase try agin later روبه رو می شوند. مانند تصویر زیر:

این مشکل بیشتر زمانی رخ می دهد که شما اکانت تلگرام خودتان را بر روی چند سیستم اضافه کرده باشید به عنوان مثال یک اکانت تلگرام بر روی گوشی داشته باشید و یک اکانت بر روی کامپیوتر خودتان، حال اگر به صورت ناخواسته یا اشتباهی برنامه را حذف کنید یا از نسخه های دیگر تلگرام استفاده کنید و بخواهید دوباره وارد شوید برای ورود مجدد به تلگرام هنگام دریافت کد تایید،کد تایید را به صورت پیامک برای شما ارسال نمی کند و کد را به خود برنامه تلگرام ارسال می نماید.

اکثر کاربران این مرحله را چندین بار تکرار می کنند که این کار باعث می شود شماره به مدت ۲۴ ساعت قفل گردد. برای اینکه کد تایید برای شما به صورت پیامک ارسال شود مراحل زیر را دنبال کنید.

 

 

۱-پس از وارد کردن شماره و رفتن به مرحله بعد با تصویر زیر روبه رو می شوید اگر دقت کنید پیغام check your telegram messages را مشاهده می کنید ( در این پیغام اعلام کرده کد تایید را به برنامه تلگرام شما ارسال کرده ایم).

۲- برای اینکه کد تایید برای شما به صورت پیامک ارسال گردد کافی هست بر روی send the code as on sms کلیک کنید تا کد برای شما پیامک گردد.

 

مشاهده می کنید کد به صورت پیامک ارسال می گردد.

نکته مهم :

همان طور که در اول مطلب گفتم اگر زیاد برای ورود تلاش کنید با خطای too many attempts,plase try agin later مواجه می شوید در این صورت باید ۲۴ ساعت منتظر بمانید تا شماره شما آزاد گردد.

در صورت حذف و نصب مکرر تلگرام و یا ورود اشتباه کد فعالسازی تلگرام (چند بار متوالی) شماره موبایل شما به صورت موقت یا دائم مسدود می گردد. که در صورت مسدود شدن موقت شما باید حدود ۲۴ ساعت بعد دوباره مجددا برای دریافت کد اقدام کنید.

یکی دیگر از دلایلی که ممکن است این مشکل برای شما اتفاق بی افتد مسدود شدن IP شما توسط سرور تلگرام مسدود شده است که ممکن است به علت استفاده از نرم افزار های گذر از تحریم باشد.(طبق گفته اکثر کاربران این خطا بیشتر در نسخه های غیر رسمی تلگرام مثل هات گرام و طلا گرام مشاهده شده است)

 

در صورتی که شماره شما به صورت دائم مسدود شده است می توانید به مطلب Number Flood مراجعه کنید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!