ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

طراحی سایت ارزان

PANEL

در دنیای امروز داشتن یک وبسایت زیبا و مشتری پسند گامی بزرگ در دنیای تبلیغات است.درج آدرس سایت روی کارت ویزیت به نوعی اعتبار برای شما تلقی میشود.هر شغلی که داشته باشید نمیتوانید از اهمیت سایت غافل شوید.چه بسا افرادی که بدون سرمایه ی زیاد و داشتن دفتر یا مغازه تنها با یک سایت شروع به فعالیت کردند.
اگر هم دفتر کار بزرگی در شهر خود دارید باز نیاز به سایت دارید چرا که کسب و کار شما دیگر محدود به شهرتان نیست و همه ی افراد جهان میتوانند آن را مشاهده کنند.اگر سایت شما امکان ثبت سفارش قرار گیرد دیگر محدود به زمان نیست و 24 ساعته کسب . کار شما رونق خواهد داشت.
همچنین وبسایت میتواند معرفی کننده ی محصولات شما باشد و مشتریان با مراجعه به سایت مشخصات محصولات و یا خدماتی که ارائه میدهید را مشاهده کنند.
در راستای افزایش خدمات سایت پی سی کوئست میتوانید طراحی سایت خود را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت به ما بسپارید.سایت شما بسته به پلنی که انتخاب میکنید پشتیبانی خواهد داشت و از این بابت نگرانی متوجه شما نخواهد بود!.محتواسازی که ما در نظر گرفته ایم وردپرس است که امروزه شاکله ی اصلی اکثر سایت هاست.و بخاطر امکانات و سهولت کاربری مورد توجه بسیاری از متقاضیان قرار گرفته است.
برای سفارش سایت خود 3 انتخاب پیش رو دارید که امکانات و قیمت آنها را مشاهده میکنید.پس ار سفارش میتوانید از طریق ID تلگرامی که در اختیارتان قرار میگیرد با ما در ارتباط باشید و موارد مدنظرتان را به ما بیان کنید.
توجه:اگر درخواست راه اندازی سایت فروشگاهی را دارید مبلغ 100.000 تومان به پلن سوم اضافه خواهد شد.

اما چرا وردپرس؟
برای راه اندازی یک سایت راه دارید.یا باید یک CMS اختصاصی برای شما طراحی شود که نیازمند هزینه ی ملیونی است و یا از CMS های آماده مثل وردپرس استفاده کنید.دلایل قانع کننده ای نیست که شما از CMS اختصاصی استفاده کنید.وردپرس یک محتواساز با امکانات و وسعت بسیار زیاد است که سئوی عالی و امنیت بسیار خوبی دارد.همچنین به دلیل استفاده ی اکثر سایت های بزرگ جهان از وردپرس برای هر تفکری که داشته باشید یه افزونه ساخته شده است!

PANEL

ثبت سفارش

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!