ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

لغو تمامی پیامک های تبلیغاتی با *800#

800#

با سلام به تمام کاربران سایت امروز با یک خبر کوتاه اما مفید در خدمتتون هستم. طبق گفته سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به تازگی سامانه جامعه ای برای لغو پیام های تبلیغاتی به وجود آمده هست که بر روی تمامی اپراتور های فعال قابل استفاده می باشد.

همه ما با پیام های تبلیغاتی و گاه بیگاه اپراتور ها آشنا هستیم پیام های که گاهی وقت ها واقعا رو اعصاب بودن و هیچ راهی برای لغو اونها وجود نداشت اگر هم راهی وجود داشت موقتی بوده و بعد از مدتی همان آش و همان کاسه.

در این روش پیامهای که مربوط به تراکنش و خرید و یا برداشت از حساب می باشد لغو نمی گردد. به طو کلی نگران غیر فعال شدن  پیامک های بانکی نباشید.(البته ممکنه شامل پیام های تبلیغاتی که بانک ها ارسال می کنن بشه)

برای لغو پیامک های تبلیغاتی ابتدا شماره *800# به ترتیب از چپ به راست (ستاره 800 مربع) شماره گیری کنید.

800#
لغو تمامی پیامک های تبلیغاتی با *800#

2.پس از تماس با این شماره براتون پیغام زیر نمایش داده میشه. ( با انتخاب 0 توسط یک پیامک به شما اعلان میشه تو چه سرویس هایی عضو هستید و با ارسال عدد 1 پیام های تبلیغاتی شما لغو میشه) لغو تمام این پیامک ها حدود 24 طول میکشه تا کاملا انجام بشه.

800#2
لغو تمامی پیامک های تبلیغاتی با *800#

روشی دومی هم برای لغو این سرویس ها وجود دارد که برای اینکار باید برید داخل برنامه Message (SMS) عدد 1 به شماره 800 ارسال کنید.

پس از ارسال پیام چند دقیقه طول میکشه سپس یک پیام برای شما ارسال میشه با این مضمون که ((مشترک گرامی در خواست شما ثبت گردید و پیام های تبلیغاتی شما تا 24 ساعت آینده لغو خواهد شد.))

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!