ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

درباره ما

درباره ما

درباره ما

سایت پی سی کوئست  با هدف ترویج فرهنگ وب فارسی و تولید محتوای آموزشی ارزشمند در سال 92 تاسیس گردید. با گسترش فناوری اطلاعات در جهان و نیاز همه افراد به آن داشتن دانش و کسب مهارت های لازم جهت استفاده از این امکانات برای تمام افراد واجب و ضروری می باشد. با توجه به نو ظهور بودن و فراگیر شدن پدیده اینترنت در کشور عزیزمان ایران و استفاده روز افزون افراد جامعه از آن قاعدتا باعث به وجود آمدن مشکلات و سوالاتی برای کسانی که زیاد با این فناوری سر و کار ندارند به وجود می آید. از این رو به سایت ها و افرادی که در این زمینه تجربه دارند نیاز پیدا میگردد.

در سایت پی سی کوئست سعی کردیم تا آموزشها را به صورت ساده و قابل فهم برای تمامی افراد با هر سطح سوادی تهیه کنیم. و خوشبختانه تا این لحظه با گذشت 3 سال از عمر سایت تا حدودی توانستیم به اهدافی که مد نظرمان بود دست پیدا کینم. و این موفقیت را مدیون افراد و کاربرانی هستیم که همیشه ما را حمایت کردند.

از آنجایی که برای نگهداری سایت و تولید محتوای بیشتر نیاز به سرمایه می باشد از همین جهت چندین مطلب سایت و خدمات خود را با دریافت هزینه قرار دادیم. و سعی کردیم مطالبی را قرار دهیم که از سطح مطلوبی برخوردار باشند و قیمتی که بر روی این محصولات قرار دادیم همگی به میزان وقت و زحمتی می باشد که نویسنده مطلب برای آن تلاش می کند. تا جایی که سعی شده تلاش می کنیم همیشه پشتیبانی محصولات حودمان را انجام دهیم و مشتریان را در وسط راه تنها نگذاریم.

 

آدرس :گیلان- آستانه اشرفیه-پشت بانک صادرات بازار جلالیه شماره ۳ جنب املاک قوامی-شرکت آریا سیستم

تلفن :

۰۹۳۵۵۷۶۷۶۷۹

۰۱۳-۴۲۱۴۱۲۳۹

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!