ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

3 میلیون دلار از FBI جایزه بگیرید , هکر روسی را تحویل دهید

هک,هکر روسی,سرقت هکر روسی,سرقت های گروه هکر,هک از بانک

 هک,هکر روسی,سرقت هکر روسی,سرقت های گروه هکر,هک از بانک

3 میلیون دلار از FBI جایزه بگیرید , هکر روسی را تحویل دهید

شخص یا اشخاصی که توانستند در دو سال اخیر میزان 100 میلیون دلار سرقت اینترنتی از بانک های روسی , آمریکایی و همین طور چینی داشته باشند در حال حاضر در حال شناسایی از طریق FBI هستند . یکی از روسای این گروه هکر ها فردی روسی به نام Evgeniy Mikhailovich Bogachev  می باشد که FBI با انتشار تصویر و نام کامل او از تمام افرادی که وی را می شناسند درخواست کرده تا وی را به پلیس معرفی کنند . FBI برای دستگیری و معرفی این شخص جایزه ای 3 میلیون دلاری گذاشته است که در حال حاضر یکی از بزرگترین جایزه های دریافت افراد تخت تعقیب در سراسر جهان می باشد . که به نوعی می تواند بیانگر عمق این فاجعه بزرگ در امنیت بانک ها باشد.

FBI در حال حاضر حدس می زند که هنوز این شخص از روسیه خارج نشده است و این شخص بزرگترین کسی است که در طول تاریخ سرقت های اینترنتی بیشترین مبلغ را سرقت کرده است و مطمئنا باید این دزد را یک نابغه نیز دانست.

این گروه با تغییرات در سیستم های امنیتی بانک های مختلف امکان برداشت مبالغ مختلف را امکان پذیر می کرده اند. برخی از افراد پیش بینی می کنند در صورتی که از سرقت این فرد و یا افراد جلوگیری نشود می تواند در آینده تا میزان 800 میلیارد دلار نیز این سرقت ها ادامه پیدا کند که رقمی قابل توجه و چشم گیر است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!