ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

10 سال زندان برای طراحان HTC !!

10 سال زندان برای طراحان HTC !!,اخبار اچ تی سی,خیانت طراح اچ تی سی,محکومیت طراح اچ تی سی,دستگیری کارمندان اچ تی سی,HTC,10 سال

10 سال زندان برای طراحان HTC !!,اخبار اچ تی سی,خیانت طراح اچ تی سی,محکومیت طراح اچ تی سی,دستگیری کارمندان اچ تی سی,HTC,10 سال

10 سال زندان برای طراحان HTC !! این روز ها HTC در فراز و نشیب های بسیار زیادی از نظر فروش و میزان سهام و امور مالی می باشد. به طوری که گاهی اوقات شایعاتی در مورد فروش این کمپانی به کمپانی های دیگر می شنویم. امروز خبری در مورد دستگیری طراحان داخلی این کمپانی نشر می دهیم که در زیر بیشتر پیرامون این مطلب توضیح خواهیم داد.

HTC چندین ماه پیش در مورد یک نوع رابط کاربری اختصاصی سخن به میان آورد که مختص به این کمپانی می باشد و یکی از تحولات اساسی این کمپانی می باشد. در این کمپانی طبق قانون و مرامنامه نباید به هیچ عنوان اسرار و اهداف کمپانی به خارج از آن درز کند و طراحان باید وفادار به این کمپانی بمانند اما متاسفانه گروهی از طراحان این رابط کاربری قصد افشاگری ها و خیانت به این کمپانی را داشتند.

آقای ” چی ین ” یکی از مدیران طراحی اچ تی سی می باشد که با دریافت مبلغی حدود 1 میلیارد دلار قصد خیانت به این کمپانی و افشای اطلاعات رابط کاربری اختصاصی HTC را داشت که توسط پلیس تایوان دستگیر و 5 کارمند دیگر که قصد همکاری با آقای ” چی ین ” را داشته اند نیز دستگیر شده انذ. دادگاه مدت 10 سال را برای محکومیت این افراد پیش بینی کرده است. باید منتظر نظر و حکم قطعی دادگاه باشیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!