ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

گوگل هک شد !!!

گوگل,هک گوگل,هک کردن,اخبار هک,آموزش هک,اخبار تکنولوژی

 گوگل,هک گوگل,هک کردن,اخبار هک,آموزش هک,اخبار تکنولوژی

گوگل هک شد !!!

 

گوگل کمپانی ای که نمی شود روزی با آن سر و کار نداشته باشید , سیتسم عامل محبوب این کمپانی در بیشتر تلفن ها , موتور جستجوی آن که روزانه میلیارد ها بار سرچ می کند , گجت ها و همینطور اخبار بسیار جالب آن همیشه ما را آپدیت نگه می دارد، هک شد . درست شنیدید هک شد .

این کمپانی در تمام دنیا دارای موتور جستجوی خود می باشد که با آدرس GOOGLE.COM  شما می توانید به آن دسترسی داشته و از موتور جستجوگر قدرتمند و بی رقیب گوگل استفاده نمایید. گوگل برای هدفمند کردن نتیجه جستجو های هر کشوری , نوعی پسوند با نام آن کشور به انتهای آدرس خود اضافه کرده است که شما می توانید در آن کشور اگر نیاز به چیزی به طور مثال نیاز به خرید اتومبیلی دارید , به فروشندگان اتومبیل کشور و شهر خودتان دسترسی پیدا کنید تا به فروشندگان کشور های دیگر.

این ویژگی در گوگل بسیار محبوب و مفید می باشد اما تا زمانی که گروهی هکر , دامین موتور جستجوی گوگل در کشور ویتنام را برای چند ساعت هک کردند.  تمام افراد در کشور ویتنام برای چند ساعت با وارد کردن آدرس گوگل وارد صفحه ای می شدند که پیام هک گوگل توسط گروهی به نام Squad را می داده به همراه تصویر یکی از اعضای این گروه هکر. البته در حال حاضر گوگل به وضعیت قبلی خود بازگشته و اعلام کرده است که هیچ اطلاعاتی مورد سرقت قرار نگرفته است اما این موضوع باعث آبروریزی زیادی از این کمپانی محبوب شده است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!