ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

آیا گلکسی اس 6 ضد آب است؟؟

سامسونگ,گلکسی اس 6,گلکسی,خرید سامسونگ

آیا گلکسی اس 6 ضد آب است؟؟

آیا گلکسی اس 6 ضد آب است؟؟
آیا گلکسی اس 6 ضد آب است؟؟

سامسونگ در پرچم دار قبلی خود ویژگی ای که عموما در تلفن های سونی دیده می شد را استفاده کرد. یعنی ضد آب بودن تلفن شما که ظاهرا ویژگی جالبی به نظر می رسد. این موضوع با توجه به طراحی ضعیف و کپی کردن ویژگی های زیادی از کمپانی های دیگر مانند اپل باعث نشد تا فروش محصول سامسونگ افزایش پیدا کند و این کمپانی با ضرر بسیار زیادی بازار رقابت در فروش را به رقبا باخت .

چندی است که تلفن جدید سامسونگ وارد بازار شده است . این تلفن که پرچم دار جدید سامسونگ به حساب می آید شماره بعدی خانواده گلکسی با نام گلکسی اس 6 می باشد . این تلفن دیگر ویژگی ضد آب بودن نداشته و مدیران این کمپانی به این نتیجه رسیده اند که دیگر این ویژگی نمی تواند خریدار را مجاب به خرید نماید .

اما برخی از هواداران سامسونگ با تستی توانسته اند این تلفن را درون آب میزان 20 دقیقه نگه دارند. این هواداران اعلام کرده اند که تلفن گلکسی اس 6 نیز می تواند ویژگی ضد آب را داشته باشد . البته این ویژگی به صورت رسمی در شرح محصول نمی باشد و امکان تقلب نیز در این تست وجود داشته است، لذا پیشنهاد می کنیم این تست را خودتان انجام ندهید مگر بخواهید واقعا گلکسی اس 6 خود را تست کنید آن هم تستی پر از ریسک و خطر به همراه داشتن ضرر مالی.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!