ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

گرانترین محصولات فروخته شده در Ebay

گرانترین محصولات فروخته شده در Ebay

 
Ebay  یکی از فروشگاه های اینترنتی معروف در جهان می باشد که اتفاقا موسس آن نیز یک ایرانی الاصل می باشد. این فروشگاه اینترنتی دارای امکانات زیادی برای خرید و فروش محصولات است شما می توانید در این وبسایت محصولات نو و دست دوم خودتان را به مزاید بگذارید. البته متاسفانه به دلیل بایکوت بودن کشور ما استفاده از این وبسایت برای ایرانیان امکان پذیر نیست , اما بد نیست از گرانترین محصولاتی که در این فروشگاه اینترنتی به مزایده گذاشته شده است بدانید :

1 – قایق تفریحی Frank Mulder

گرانترین محصولات فروخته شده در Ebay

عجیب است نه؟ شاید بپرسید چطور این قایق را توانسته پست کند؟ اما جدای از مزاح این قایق گرانترین محصول فروخته شده در Ebay می باشد که یک تاجر روسی آن را به ارزش 168 میلیون دلار خریداری کرده است. این قایق امکانات زیادی مانند یک کشتی تمام عیار دارد , از 5 نوع حمام مختلف , 10 اتاق VIP و یک سینمای سه بعدی گرفته تا فضای مخصوص فرود هلیکوپتر ها. در حال حاضر رکورددار گران قیمت ترین محصول در Ebay را این قایق از آن خود کرده است.

2- هواپیمایی خصوصی Gulfstream

 

گرانترین محصولات فروخته شده در Ebay

یک شرکت خصوصی آمریکایی یکی از هواپیما های شخصی مدیران خود را برای فروش در وبسایت Ebay به مزایده گذاشت که در مدت زمان کوتاهی این جت خصوصی به نام Gulfstream با قیمتی حدود 5 میلیون دلار فروخته شد که این محصول نیز دومین مقام را در گرانترین محصولات Ebay تا به حال ثبت کرده است. این هواپیما دارای میز بار , آشپزخانه و اتاق مطالعه می باشد.

امید داریم با لغو تحریم ها بتوانیم ما ایرانیان از محصولات وبسایت اینترنتی Ebay استفاده کرده و همینطور محصولاتمان را به فروش برسانیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!