ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

گرانترین آدرس سایت های دنیا

گرانترین آدرس سایت های دنیا

 دامنه همان آدرسی می باشد که با www. شروع می شود. دامنه ها نشان دهنده آدرس یک وبسایت می باشد هنگامی که یک نفر بخواهد یک وبسایت راه اندازی کند اول باید دامنه برای آدرس سایت خود انتخاب کند و بعد از آن در صورتی که قبل از او کسی آن دامنه را نخریده باشد می تواند آن را به نام خود ثبت کند.

دامنه ها نیز قابل فروش و انتقال می باشند دقیقا مانند اتومبیل تان که قیمت های متفاوتی از چند هزار تومان تا چند میلیارد تومان را دارد. امروز پی سی کوئست سه دامنه را به شما معرفی میکند که به ترتیب گرانترین آدر سایت های دنیا یا همان دامنه های دنیا می باشند.

گرانترین آدرس سایت های دنیا

 

اولین دامنه مربوط می شود به آدرس 

www.Insure.com 

دامنه ای که در بالا مشاهده می کنید گران ترین دامنه در طول تاریخ می باشد زیرا مبلغ 16 میلیارد دلار برای آن پرداخت شده است. تبدیل این مبلغ به تومان نیز کاری سخت می باشد و مطمعنا مبلغ بسیار زیادی است. فکر میکنید داخل این وبسایت چه چیزی وجود دارد که ارزش این دامنه را به این حد زیاد کرده است؟ تنها موارد بیمه !! بله بیمه عمر بیمه اتومبیل بیمه سرقت و …

دومین دامنه ای که در مقام دوم گرانترین آدرس سایت دنیا می باشد

www.Fund.com 

این دامنه نیز به مبلغ 10 میلیون دلار در سال 2008 فروخته شده است. رشته فعالیت این وب سایت تحلیل مسائل مالی و سهام می باشد که در ابتدا نیز شرکت تحلیل و مشاوره مالی Fund آن را پایه گذاری کرده است. هم اکنون نیز در این وبسایت به تحلیل موارد اقتصادی و روش های سرمایه گذاری پرداخته می شود.

 

سومین دامنه پر ارزش دنیا 

www.Business.com 

این دامنه که در سال 1999 به مبلغ 7.5 میلیون دلار خریداری شده است یک موتور جستجوی مشاغل می باشد. شما میتوانید با جستجوی اسم شرکت بین المللی مورد نظر اطلاعات تکمیلی آن شرکت را مشاهده کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!