ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

گجتی که شما را از بوی بد بدن نجات می دهد !!!

اخبار گجت,اخبار گوگل,گوگل,درباره گوگل,اختراعات جدید, محصولات آینده گوگل,گجت

اخبار گجت,اخبار گوگل,گوگل,درباره گوگل,اختراعات جدید, محصولات آینده گوگل,گجت

گجتی که شما را از بوی بد بدن نجات می دهد !!!

امروزه ابزارها و گجت های بسیار مختلف و عجیبی ساخته می شوند که بسیاری از آنان هرگز به مرحله ی تولید انبوه نمی رسند یکی از معضلاتی که باعث شرمندگی برخی افراد به خصوص افرادی که دچار تعریق شدید هستند می گردد بوی بد بدن آن هاست که باعث می گردد تا در مسائل اجتماعی دچار مشکل شوند . از آنجا که گوگل در همه زمینه ها به عنوان یک غول تکنولوژی عمل می کند . گجت جدیدی را به نام خود ثبت نموده است در حقیقت این دستگاه به دیگران کمک می کند که از بوی بد شما دوری کنند.

اختراع جدید گوگل بر این اساس می باشد که نوعی گجت طراحی خواهد شد که افراد بتوانند آن را بپوشند. بعد از پوشیدن این گجت در صورتی که بود بدن شما دچار آزار دیگران بشود سنسور ها عمل کرده و نوع عطر که مناسب بدن شماست ساطع می کنند. این عطر در تمام بدن توسط گجت مورد نظر پخش خواهد شد میزان عطر منتشر شده را نیز بر اساس “سابقه و شدت عرق” شما تنظیم خواهد کرد.

این سنسور حرارت بدن، میزان ضربان قلب و دیگر فاکتورهای مؤثر در عرق کردن را بررسی خواهد کرد و بعد از اسکن های اولیه  از خود عطر ساطع می کند. علاوه بر آن اگر در راه خانه باشید، مکان فعلی دوستانتان را شناسایی کرده و مسیر خاصی را انتخاب خواهد کرد تا با آن ها رو به رو نشوید!

در حال حاضر این گجت رویایی در حال طراحی بوده و گوگل قصد دارد تا نمونه های اولیه آن را در آینده نزدیک معرفی کند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!