ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

کیف دستی یا شارژر موبایل؟!!!

کیف دستی یا شارژر موبایل؟!!!,آیفون,4s.5s.s3.s4.سامسونگ,کیف شارژر,کیف شارژ کننده,کیف شارژر

مدت زیادی هست که صحبت از شارژر های بی سیم در همه جا پیچیدهT اما امروز قرار است یک نمونه از این تکنولوژی که به مرحله عرضه به بازار رسیده  را به شما معرفی کنیم.

کیف دستی یا شارژر موبایل؟!!!,آیفون,4s.5s.s3.s4.سامسونگ,کیف شارژر,کیف شارژ کننده,کیف شارژر
کیف دستی یا شارژر موبایل؟!!!

کیفی که در تصویر میبینید شارژر موبایل شما می باشد.چطور؟ تنها کافی است تلفن خود را داخل کیفتان بگذارید و نیازی به اتصال به هیچ سیم یا محفظه ی خاصی نیست تنها کافیست تلفن شما در انتهای کیف جای بگیرد تا شروع به شارژ شدن کند.

کیف مورد نظر که EverPurse نام دارد می تواند در هر 2 دقیقه یک درصد به شارژ تلفنتان اضافه کند. یک ویژگی جالب و مفید این کیف این می باشد که اگر تلفن شما دارای شارژ باشد کیف مورد نظر متوجه شده و هیچ خطری باتری تلفن شما را تهدید نمی کند. برای شارژ کردن خود کیف نیز تنها نیاز است آن را روی صفحه مشخص شده بگذارید تا شارژ شود و نیازی نیست خود کیف را به سیم و یا آداپتور وصل کنید.

در حال حاظر قیمت مدل چرمی ساده کیف مورد نظر 240 دلار می باشد که برای ما ایرانیان کمی مبلغ زیادی برای پرداخت به یک کیف شارژر می باشد.در صورت کاهش قیمت و رقابتی شدن بازار مطمعنا قیمت به طور قابل ملاحظه ای کاهش خواهد داشت. طراحان ادعا کرده اند که در حال طراحی تولید این کیف برای مردان و تمامی تلفن های بازار می باشند.در حال حاظر این کیف تنها برای آیفون ( 4s , 5s ) و سامسونگ ( s3 , s4 )  قابلیت شارژ دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!