ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

کیبورد Dryft:تکنولوژی جدید کیبورد در اپل

1
کیبورد Dryft:تکنولوژی جدید کیبورد در اپل
کیبورد Dryft:تکنولوژی جدید کیبورد در اپل

یکی از طولانی ترین شکایاتی که در مورد سیستم عامل iOS مدت ها وجود داشت این بود که اپل بر خلاف اندروید اجازه باز شدن راه برای تولید کیبورد توسط شرکت های Third-party (شرکت هایی که برای iOS و Android نرم افزار می سازند)  را نمی داد. به لطف معرفی سیستم عامل iOS اپل نرم افزار کیبورد خود را در راه تغییرات اساسی قرار داده است. در حال حاضر به نظر می رسد که اپل چندین ترفند برای کیبورد را هنوز رو نکرده است که گفته می شود مخصوص iPad هاست.

به گزارش Tech Crunch  اپل به تازگی به قابلیت Dryft رسیده است، یک قابلیت جالب مبتنی بر تبلت ها که این توانایی را می دهد که کاربر بتواند کیبورد مجازی را طوری خاص طراحی کند که مناسب دست خود باشد.

صفحه کلید Dryft زمانی ظاهر می شود که انگشتان کاربر روی صفحه نمایش قرار داشته باشند. Tech Crunch نوشته است که ساختن صفحه کلید روی صفحه نمایش واقعا فوق العاده است. این در اصل کیبوردی برای تبلت ها است که که مناسب با حرکات انگشت شما تنظیم میشود.

کیبورد Dryft:تکنولوژی جدید کیبورد در اپل
کیبورد Dryft:تکنولوژی جدید کیبورد در اپل

این واقعا با ارزش است که اسم آقای Randy Marsden ( مدیر فنی Dryft ) را برجسته نشان دهیم کسی که قبل از Dryft در ساخت Swype  نقش مهمی داشته است swype صفحه کلید مجازی که مخصوص اندروید که در بین کاربران محبوب شد.

بر اساس پروفایل Linkedin آقای Marsden او از ماه سپتامبر به عنوان “مدیر کیبورد iOS”   به اپل پیوسته است.

ویدیویی از نسخه نمایشی Dryft، که توسط خود Randy Marsden ساخته شده را در زیر می توانید مشاهده کنید. این یک تکنولوژی بسیار عالی است که می توان امیدوار بود که بزودی راه خود را بسوی iPad باز می کند. با توجه به گام هایی که اپل در بخش کیبورد برداشته است امکان دارد این قابلیت به iOS 7 و iOS 8 برسد یا اینکه در iOS 9 همراه بقیه سورپرایز هایی که اعلام خواهد شد قرار گیرد.

[aparat]http://www.aparat.com/v/UZe9I[/aparat]

مطالب از سراسر وب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!