ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

کپی اطلاعات سی دی های خش دار

کپی اطلاعات سی دی های خش دار

کپی اطلاعات سی دی های خش دار

تا به حال برای شما هم اتفاق افتاده است که سی دی یا دی وی دی های اطلاعات ارزشمندتان دارای خش بشود و در هنگام کپی بر روی هارد ویندوز به شما ارور دهد؟ چاره چیست؟

متاسفانه در برخی موارد پیش می آید که سی دی و دی وی دی های مهم دارای خش می شوند و ویندوز هم به خاطر ناخوانا شدن اطلاعات رو این دیسک ها از کپی کردن آن ها عاجز است و با پیامی خطا مانع جلوگیری از کپی می شود.

ترفند امروز بر تمامی ویندوز ها کاربرد دارد البته پیشنهاد ما برای این ترفند این است که تنها از این ترفند درمواقعی که ارزش اطلاعاتتان زیاد است استفاده کنید و در حالت عادی به دلیل خطرات خرابی هارد پیشنهاد نمیکنیم زیادی از این ترفند استفاده کنید.

کپی اطلاعات سی دی های خش دار
کپی اطلاعات سی دی های خش دار

مراحل کار به این صورت می باشد که دی وی دی یا سی دی خود را درون درایور گذاشته و در یکی از درایو های مورد نظر کپی کنید ویندوز شروع به کپی کردن اطلاعات می کند تا زمانی که ویندوز توانایی خواندن اطلاعات روی دیسک را ندارد و با نمایش پیغام خطا این فعالیت را متوقف می کند.

نکته اصلی در این ترفند همینجاست زمانی که ویندوز ارور ناتوانی کپی اطلاعات را می دهد اگر بر روی OK کلیک نمایید اطلاعات کپی شده پاک میشود اما اگر از طریق دکمه پاور کیس سیستم را بلافاصله بعد از مشاهده ارور ریستارت کنید (این عمل باید در کمتر از یک ثانیه بعد از نمایش ارور انجام شود)ویندوز فرصت پاک نمودن اطلاعات را از دست داده و زمانی که سیستم دوباره بالا آمد شما میتوانید بخشی از اطلاعات خود را که کپی شدند مشاهده نمایید.امیدواریم مفید واقع شده باشد.

دیدگاه ها

 • کوچکی نوامبر 6, 2013 :: 19:59
  0 0

  tnx

  • lejeuner نوامبر 6, 2013 :: 20:51
   0 0

   امیدوارم لذت برده باشید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!