ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

کنفرانس اینتل IDF2015: تکنولوژی Real Sense در گوشی ها

a1
کنفرانس اینتل IDF2015: تکنولوژی Real Sense  در گوشی ها
کنفرانس اینتل IDF2015: تکنولوژی Real Sense در گوشی ها

اینتل حامی بزرگ Gesture Control (کنترل حرکت) به علاوه اسکن 3D بوده است و تاکنون موفق به ادغام تکنولوژی Real Sense (حس واقعی) در دسکتاپ، لپتاپ ها و تبلت ها و حتی هواپیما های بدون سرنشین شده است. اما کدام قطعه ای از پازل گم شده است!؟ اسمارت فون ها!

اما بعد از این دیگر پازل گم شده نیست زیرا امروز در IDF شنژن مدیر عامل اینتل Brian Krzanich از جدیدترین دوربین Real Sense اینتل رونمایی کرد. مدل جدید به طرز قابل توجهی کوچکتر و باریکتر از نسخه قبلی است، یک خروجی حرارتی پایین تر دارد و ادعا می کند که محدوده تشخیص بیشتر و بهتری دارد. به این ترتیب اینتل قادر خواهد بود تا دوربین را  در یک نمونه گوشی 6 اینچی قرار دهد. هرچند به گفته Krzanich به دلیل امکان خطر داشتن برای تعداد زیاد مردم، دستگاه را روی صحنه روشن نکرد!.

کنفرانس اینتل IDF2015: تکنولوژی Real Sense  در گوشی ها
کنفرانس اینتل IDF2015: تکنولوژی Real Sense در گوشی ها

در یک نوشته ای آمده بود که اینتل قصد اعلام همکاری خود با غول خرده فروشی آنلاین یعنی JD برای تصحیح مدیریت انبار آینده خود را دارد. استفاده از یک تبلت  با دوربین Real Sense  عمیق و کاملا هماهنگ،  اینتل نشان می دهد که چگونه سیستم می تواند به سرعت سایز مورد نیاز جعبه ها برای جاسازی محصولات در هر شکلی را اندازه گیری کند و در نتیجه فضای مورد نیاز برای حمل و نقل یا ذخیره سازی را جمع بندی کند . در یکی دیگر از ویدیو های تبلیغاتی Krzanich از کیت توسعه مبتنی بر Sky lake پرده برداری می کند که یک تبلت ویندوز 10 است که البته از دوربین Real Sense استفاده می کند و برای وارد شدنش به سرعت چهره فرد را اسکن می کند

در زیر تعدادی از این ویدیو های تبلیغاتی رو  آماده کردیم می تونید ببینید:

[aparat]http://www.aparat.com/v/c3ynV[/aparat]

[aparat]http://www.aparat.com/v/XxrtZ[/aparat]

[aparat]http://www.aparat.com/v/k2gjU[/aparat]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!