ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

کنترل سرعت فن کیس و لب تاپ SpeedFan

کنترل سرعت فن کیس و لب تاپ SpeedFan,دانلود نرم افزار کنترل سرعت فن ها,دانلود نرم افزار کنترل سرعت فن,دانلود برنامه کنترل سرعت فن,دانلود برنامه کنترلر سرعت فن کامپیوتر,تنظیم سرعت فن,کاهش دمای کامپیوتر,دمای دقیق هارد
کنترل سرعت فن کیس و لب تاپ SpeedFan
کنترل سرعت فن کیس و لب تاپ SpeedFan

 

شاید شما هم از شنیدن صدای فن کیس تان که همیشه در بیشترین سرعت می چرخد آزرده شده اید و دوست دارید با چماق به جان کیس بیوفتید تا لحظه ای سکوت به خانه تان بازگردد یا شاید هم  فن شما با سرعت کمتری می چرخد و باعث شده است لب تاپ یا کامپیوتر میزی شما دمای زیادی پیدا کند.

اینجاست که نرم افزار SpeedFan به کمک شما می آید. این نرم افزار وظیفه کنترل سرعت فن کیس و لبتاپ را بر عهده دارد و بعد از نصب با شناسایی تعداد فن های موجود در مدار سرعت و حرارت آنها را به شما اطلاع می دهد تا در صورت نیاز سرعت آن ها را کم و یا زیاد کنید.

یکی دیگر از ویژگی های جالب نرم افزار SpeedFan شناسایی سنسور های هارد برای نشان دادن و مانیتورینگ دمای آن می باشد که شما می توانید میزان دمای هارد یا همان مغز کامپیوتر تان را زیر نظر بگیرید.قبلا در مورد تاثیر دما بر روی هارد و چگونگی نگهداری از آن توضیح داده بودیم که میتوانید اینجا مطالعه نمایید.

پیشنهاد ویژه پی سی کوئست به شما عزیزان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!