ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

کنترل از راه دور سیستم با Team Veiwer

team veiwer,download team veiwer,دانلود تیم ویویر,دانلود Team veiwer,دانلود نرم افزار Team veiwer,دانلود برنامه ریموت کامپیوتر از راه دور,ورورد به کامپیوتر با اینترنت,ورود به کامپیوتر دیگران
کنترل از راه دور سیستم با Team Veiwer
کنترل از راه دور سیستم با Team Veiwer

تا به حال شده است که دوست شما مشکل کامپیوتری خود را تلفنی به شما بگوید و در خواست کمک بخواهد؟ مطمعنا توضیح تلفنی یک عمل کامپیوتری مخصوصا برای کسانی که زیادی آشنایی به کامپیوتر ندارند بسیار سخت است.چاره چیست؟ یکی از راه های معمول حضور در مکان شخص مورد نظر و   رتق و فتق امور می باشد اما خوب شاید این زمان زیادی را از شما بگیرد و یا دوست شما فاصله زیادی از شما داشته باشد چه کنیم؟

Team veiwer یک برنامه فوق العاده جذاب وعالی می باشد که باعث می شود شما از راه دور وارد سیستم شخص مورد نظر شده و به انجام امور مختلف مشغول شوید. البته باید بدانید که این ارتباط کاملا امن می باشد و نیاز به اجازه فرد مورد نظر برای ورود دارد. شاید شما هم فروشنده یک محصول آنلاین می باشید و برای اجرای آن روی سیتسم فرد مورد نظرتان نیز به دسترسی به سیستم او دارید بهترین وسیله نرم افزار تیم ویور می باشد که میتوانید با کمترین صرف زمان تنها با یک رمز و نصب نرم افزار بر روی هر دو سیستم ها وارد کامپیوتر فرد مقابل شده و تمامی امور را در مقابل چشمان صاحب کامپیوتر انجام دهید.

پی سی کوئست دانلود این نرم افزار کاربردی را به شما عزیزان پیشنهاد می کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!