ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

کمی در مورد چاپگر های سه بعدی

کمی در مورد چاپگر های سه بعدی,پرینتر سه بعدی,پرینتر 3D,پرینتر جدید,چاپگر سه بعدی,چاپگر 3D,چاپگر عجیب,اخبار پرینتر ها

کمی در مورد چاپگر های سه بعدی,پرینتر سه بعدی,پرینتر 3D,پرینتر جدید,چاپگر سه بعدی,چاپگر 3D,چاپگر عجیب,اخبار پرینتر ها

کمی در مورد چاپگر های سه بعدی

نمی شود تا به الان یک بار هم کارتان به پرینتر ها و یا چاپگر ها گره نخورده باشد. خوب یک پرینتر یک وسیله است که میتواند نقش و نگار های عکس داخل سیستم کامپیوتر را چاپ کند گاهی این نقش و نگار یک تصویر می باشد و گاهی نیز یک متن نوشتاری اداری می باشد. در ابتدا چاپگر ها تنها به صورت چاپ سیاه و سفید می بود که کیفیت چاپ پایینی نیز داشتند بعد از مدت کمی پرینتر ها دارای پیشرفت چشمگیری شدند و پرینتر های مختلفی وارد بازار شدند . پرینتر های رنگی با وضوح بالا تا پرینتر های لیزری و …

امروز در پی سی کوئست می خواهیم از گام بزرگ جدید در نسل پرینتر ها سخن بگوییم. چاپگر سه بعدی را به اینگونه معرفی کنیم. تا به حال شده است تصویری از یک گلدان ببینید و بخواهید آن همان لحظه داشته باشید؟ پرینتر سه بعدی دقیقا همین عمل را انجام داده و با ساخت وسیله ای که در تصویر سیستم کامپیوتری شما می باشد دقیقا همان را با همان شکل و شمایل تحویل شما می دهد. بله جالب است نه؟ شاید هیچ کسی به این راحتی فکر نمی کرد علم تا به این حد پیشرفت کند.

البته مدل های ارزانتر تنها با استفاده از یک ماده می تواند ماکتی مشابه تصویر درخواستی شما ساخته و تحویل دهد که بسیار در امر معماران و دیزانر ها و تمامی افراد مناسب است و بسیار کمک کننده به ساخت ماکتی دقیق می باشد , و مدل گران قیمت تر و پیشرفته تر نیز می تواند دقیقا محصولی مشابه تصویر را با همان جنس تحویل شما می دهد که بسیار خارق العاده است.

در حال حاضر این نوع پرینتر ها دارای قیمت بالایی می باشد و امیدواریم به زودی مدل های ارزان قیمت وارد کشور عزیزمان شود تا در پی سی کوئست به صورت دقیق تر به مقایسه و تحلیل این نوع چاپگر ها بپردازیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!