ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

کمی درباره تلویزیون آندرویدی گوگل

کمی درباره تلویزیون آندرویدی گوگل,تلویزیون,برنامه مشاهده تلویزیون,اندروید,اخبار تکنولوژی,اخبار اندروید,aNDROID tV,google tv

شما هم مثل من خسته شده اید از بس به نصاب های آنتن تلویزیون پول داده اید؟؟ یا با یک باد قوی دوباره تنظیمات تلویزیون به هم ریخته است؟ یا تا به حال شده است بخواهید با تلویزیون 40 اینچ خود در یوتیوب گشت بزنید و خود را محدود به مانیتور کوچک لب تاپ نکنید؟ خوب چاره چیست؟ آیا واقعا کسی فکری به حال این موضوع نکرده است؟ مطمعنا جواب مثبت است.

 

کمی درباره تلویزیون آندرویدی گوگل,تلویزیون,برنامه مشاهده تلویزیون,اندروید,اخبار تکنولوژی,اخبار اندروید,aNDROID tV,google tv
کمی درباره تلویزیون آندرویدی گوگل

چندی پیش گوگل یک ویژگی جدید را معرفی کرده بود که گوگل تی وی Google Tv نام داشت و قرار بود برای اولین بار در تلویزیون های LG این ویژگی به کار برود. ویژگی مهم این تکنولوژی جدید مشاهده تمامی شبکه های تلویزیونی بر روی کره زمین می باشد و دیگر نیازی نیست چندین آنتن تلویزیونی در چند جهت نصب نمود بلکه این محصول جدید گوگل به راحتی تمامی شبکه های تلویزیونی را با کیفیت HD به نمایش می گذارد. همچنین شما میتوانید از طریق تلویزیون خود به یوتیوب رفته و ویدیو های آنلاین را از طریق تلویزیون تان مشاهده کنید.

در حال حاضر اسم این تکنولوژی “تلویزیون اندرویدی Android Tv” می باشد.دلیل تغییر نام این تکنولوژی را اضافه کردن امکانات دیگر و سیستم عامل اندروید حدس می زنیم. مدیران گوگل اعلام کرده اند به زودی این تکنولوژی به عنوان یک قطعه الکترونیکی و یک ریموت کنترل قابل نصب بر روی اکثر وسایل نمایشی به بازار به صورت انبوه عرضه می گردد. گوگل سعی دارد سیستم عامل خود را از تلفن های همراه به تلویزیون منزل شما و حتی سیستم های کامپیوتری شما برساند تا شما علاوه بر نمایش تمامی شبکه های تلویزیونی به گوگل مارکت و یوتیوب نیز سری بزنید.

نظر شما چیست؟ فکر میکنید گوگل در این راه نیز موفق می شود؟ آیا شما نیز تمایل به خرید این تکنولوژی جدید دارید؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!