ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

چگونگی مدیریت کانال برای افزایش اعضا

default-telegram-channel

default-telegram-channel

کانال یکی از کاربردی ترین قابلیت های مسنجر تلگرام بوده و از آنجا که محدودیتی در تعداد اعضا آن وجود ندارد میتوان از آن برای اطلاع رسانی به نامحدود کاربر بهره جست این قابلیت بستری مناسب برای وب مسترها،سازمان ها و صاحبان مشاغل به شمار می رود.

بسیاری از مدیران زمانی که کانال خود را میسازند به علت عدم آشنایی با قوانین تلگرام در همان آغاز کار با بن بست مواجه میشوند.

در این نوشتار قصد داریم تجربیات خود و مدیران موفق کانال ها را در اختیارتان قرار دهیم تا شما هم بتوانید به بهترین نحو از کانال خود بهره برداری کنید.

برای عضو گیری راحت حتما کانال خود را به صورت Public قرار دهید کافیست یک آی دی مناسب برای کانال خود تعیین کنید این آی دی در عضو گیری نیز بسیار مناسب است و لازم است درابتدا انتها و یا اواسط پست ها قرار گیرد.

اد کردن دستی در کانال ممنوع. سازنده کانال میتواند به کمک گزینه Add Member مخاطب های خود را اد کند اما هم خطر ریپورت شدن شماره شما وجود دارد و هم اینکه طرف مقابل حتما باید شماره شما را داشته باشد تا بتوانید اد کنید.

برای کانال خود موضوعی متفاوت و جذاب انتخاب کنید و از موضوعاتی که رقیب در آن زیاد است بپرهیزید همچینن نام کانال شما باید متناسب با موضوع کانال باشد همچنین داشتن یک لوگو خالی از لطف نیست.

در انتهای پست های خود حتما علاوه بر آی دی، لینک جوین کانال را نیز قرار دهید بازخورد لینک جوین به مراتب بیشتر از آی دی خواهد بود.

استمرار و مداومت در هرکاری عامل اصلی موفقیت خواهد بود سعی کنید پست های کانال خود را روزانه و منظم قرار دهید.

حتما در قسمت اعلانات و اطلاعات کانال آی دی ارتباطی با مدیریت را قرار دهید این نشان دهنده احترام و ارزش قائل بودن برای اعضا کانال است.

تبادل های شبانه با کانال های هم تراز و بالاتر نیز مفید میباشد یک متن خوب و جذاب برای معرفی کانال خود به همراه لینک جوین قرار دهید.

پست های خود را مختصر و مفید آماده کنید به کار بردن عکس و فیلم نیز بسیار تاثیر گزار است.

از وب سایت ها گروه ها و سایر شبکه های اجنماعی برای معرفی کانال خود قافل نشوید بسیار تاثیر گزار خواهند بود.

پست های کانال خود را حتما به کمک هشتک (#) گزاری طبقه بندی کنید تا دسترسی به آن سریع و راحت باشد.

امیدوارم موارد گفته شده برای شما عزیزان مفید و مؤثر واقع شود.

دیدگاه ها

  • طراحی سایت آوریل 16, 2016 :: 15:59
    0 0

    بسیار ممنون از راهنماییتون

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!